دانلود کتاب‌های داستان و رمان ایرانی

کتاب‌های داستان و رمان ایرانی با ژانرهای علمی، تخیلی، مذهبی، عاشقانه، داستان های ایرانی کوتاه و...

همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری

alt
کتاب «همه‌ی آنان از خدایان بودند - لوح یکم: رستگاری» جلد اول از مجموعه‌ای خواندنی است که داستان‌های جذابی دارد و ماجراهای دنیایی پر از نژادهای گوناگون را روایت می‌کند. امین فرد برای این مجموعه دو زبان باستانی خلق کرده است و برای نگارش از سبک فانتزی سیاه استفاده می‌نماید.
رایگان
دریافت کتاب

صدای سکوت

alt
رمان «صدای سکوت» پر از احساسات و عواطف انسانی است و زندگی شخصی را به تصویر می‌کشد که یکه و تنها به دنبال خوشبختی قدم به شهر و دیار دیگری می‌گذارد. محمود نیاکانی فر داستان پرکشش و جذابی را روایت می‌کند و نفوذ واژگان وی به حدی عمیق است که شما را درگیر ماجرایی عاشقانه و احساسی می‌کند. بنابراین اگر تمایل دارید در زندگی تجربه‌ی متفاوتی داشته باشید، رمان «صدای سکوت» بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود.
۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

طعم گس زندگی

alt
کتاب «طعم گس زندگی»، پنج داستان کوتاه را دربرمی‌گیرد و در آن‌ها به زندگی انسان‌های امروزی می‌پردازد. حمیدرضا منایی با استفاده از دغدغه‌ها، مشکلات و سبک زندگیِ مدرن داستان‌هایی خلق کرده است و آن‌ها را همچون آینه‌ای در مقابلتان قرار می‌دهد. مجموعه داستان «طعم گس زندگی» درباره‌ی زندگی و احساسات مشترکی است که شما نیز آن را تجربه می‌کنید و نسبت به آن آگاه هستید.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب