دانلود کتاب‌های داستان و رمان خارجی

کتاب‌های داستان و رمان خارجی با ژانرهای علمی، اساطیری، کلاسیک، ماوراءالطبیعه، داستان های خارجی کوتاه و...

شب قبل

alt
کتابی که کنار گذاشتن آن غیرممکن است! رمان خواندنی «شب قبل» درباره‌ی دختری به نام لوراست که برای قرار اول با مردی ناشناس از منزل خواهرش رزی بیرون می‌رود و دیگر هیچ‌وقت بازنمی‌گردد. ناپدید شدن مرموز لورا ماجراهای عجیب بسیاری را رقم می‌زند و رزی را درگیر مسائل وحشتناکی می‌کند. کتاب هیجان‌انگیز «شب قبل» از سوی بسیاری از منتقدان مورد تحسین قرار گرفته است و مطمئن باشید که از خواندن آن پشیمان نخواهید شد.
۳۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

قطب نمای برنجی

alt
جاسوسی جوان و زیبا که باید شبانه از دل نیروهای نازی عبور کند و خود را هر چه زودتر به نیروهای متفقین در فرانسه برساند. رمان خواندنی «قطب نمای برنجی» با داستانی حقیقی از جاسوسان زن و فداکاری‌هایشان شما را شیفته‌ی خود می‌کند و در خود چاره‌ای نمی‌بینید مگر این‌که تا پایان «لیلی» را همراهی کنید. کتاب «قطب نمای برنجی» فقط درباره‌ی جاسوسی و یک تعقیب و گریز ساده نیست، بلکه اطلاعات مهمی درباره‌ی اتفاقات جنگ جهانی دوم در اختیارتان قرار می‌دهد.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

زنی در کیمونوی سفید

alt
رمانی قدرتمند و تأثیرگذار! در دهه‌ی ۶۰ میلادی ناکامورای ۱۷ ساله‌ به ملوانی آمریکایی دل می‌بندد و از او حامله می‌شود. از آنجایی که خانواده و جامعه‌ی سنتی این دختر چنین موضوعی را برنمی‌تابد، زندگی ناکامورا برای سال‌های طولانی تحت تأثیر این اتفاق قرار می‌گیرد. رمان جذاب «زنی در کیمونوی سفید» فضای ژاپن پس از جهانی دوم را به خوبی ترسیم می‌کند و وقایع گذشته را با زمان حال پیوند می‌دهد.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

خواهر من قاتل زنجیره‌ای

alt
اگر به دنبال داستانی معمایی، ترسناک و در عین حال طنزآلود هستید اولین رمان اوینکان بریث ویت را از دست ندهید. رمان «خواهر من قاتل زنجیره‌ای» که جایزه‌ی بهترین کتاب معمایی لس آنجلس تایمز را به دست آورده است، زندگی دو خواهر مرموز به نام‌های کورید و آیولا را به تصویر می‌کشد. آیولا دوست پسر سابق خود را کشته و کورید نیز مانند همیشه به او کمک کرده اما کورید تا کجا حاضر است از خواهر کوچکتر خود حمایت کند؟ کورید میان عشق زندگی‌اش و آیولا کدام را انتخاب می‌نماید؟
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب