دانلود کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت

🎧 کتاب صوتی ماهی: یک روش اثبات شده برای تقویت روحیه و بهبود نتایج

alt
آیا کار خود را دوست ندارید؟ به دنبال انگیزه‌ای برای ادامه‌ی حرفه‌تان هستید؟ اگر چنین دغدغه‌هایی در ذهن دارید، بهتر است هر چه زودتر شنیدن کتاب صوتی «ماهی» را که یکی از پرفروش‌ترین آثار تجاری دنیا محسوب می‌شود، شروع کنید. استفان سی. لاندین با داستان‌پردازی‌ جذاب به شما کمک می‌کند به کارتان علاقه‌مند شوید و انگیزه‌ای برای ادامه‌ی آن بیابید. با این اوصاف، اگر می‌خواهید حس بهتری داشته باشید، به شخصی پرنشاط در محیط کار تبدیل شوید و در حرفه‌ی خود بدرخشید، کتاب صوتی «ماهی» را از دست ندهید.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه

alt
اگر می‌خواهید به موفقیت برسید و زندگی خود کنترل کنید و کیفیت آن را افزایش دهید، مطمئن باشید برایان تریسی بهترین کسی است که می‌تواند به شما کمک کند. این نویسنده در کتاب صوتی «مدیریت درونی خود برای رسیدن به عملکرد بهینه» راهکارها و روش‌های درست فکر کردن و مدیریت بهتر زندگی را به شما می‌آموزد و مسیر موفقیت را نشان‌تان می‌دهد.
۵۹۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

🎧 کتاب صوتی نجار: داستانی درباره بزرگ‌ترین استراتژی‌های موفقیت

alt
دنیای تجارت، دنیای پیچیده‌ای است و به راحتی نمی‌توان در آن پیشرفت کرد؛ با این اوصاف، برای موفقیت در کسب و کارتان راهنمایی بهتر از جان گوردون که مشاور تجاریِ مشهوری است نخواهید یافت. او با مدیران، کارشناسان فروش، سازمان‌های غیرانتفاعی بسیاری همکاری داشته و تمام تجربیات خود را در کتاب صوتی «نجار» ارائه می‌دهد و تلاش می‌کند با روایت داستانی سرگرم‌کننده و آموزنده شما را نیز برای قدم گذاشتن در جهت پیشرفت تشویق نماید. گوردون تاکنون به میلیون‌ها انسان یاری رسانده است، چرا شما یکی از آن‌ها نباشید؟!
۱۸۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی