معرفی و دانلود بهترین فیلمنامه‌ها

فیلمنامه در حقیقت محتوای یک فیلم به صورت مکتوب است؛ گروهی از صاحب‌نظران آن را به نقشه‌ی مسیری تشبیه می‌کنند که طی ساخت یک فیلم باید بر اساس آن پیش رفت. اگر چه خواندن فیلمنامه و درک فضای آن در ابتدای امر حتی برای کتابخوانان حرفه‌ای نیز مشکل است اما اگر به سینما و فیلم‌ها علاقه دارید با مطالعه‌ی فیلمنامه‌ها می‌توانید خود را به درک عمیق‌تری نسبت به این هنر برسانید. امروزه به راحتی می‌توانید فیلمنامه‌های مطرح دنیا را به زبان فارسی پیدا کنید و در ادامه اپلیکیشن کتابراه برخی از آن‌ها را در اختیارتان قرار می‌دهد:

دانلود کتاب فیلمنامه به همین سادگی
دانلود فیلمنامه دل خون 
دانلود کتاب درخشش ابدی ذهن بی‌آلایش 
دانلود کتاب یک پرتقال کوکی (فیلمنامه) 
دانلود کتاب 2001: یک اودیسه‌ی فضایی 
و... 

گفتنی‌ست این فروشگاه منبعی غنی برای خرید کتاب صوتی نیز به شمار می‌آید و بهترین کتاب‌های صوتی را به شما معرفی می‌کند.

سایت و اپلیکیشن کتابراه مرجعی مناسب برای دانلود بهترین فیلمنامه‌ها با موضوع دانلود pdf فیلمنامه، دانلود رایگان فیلمنامه، دانلود فیلمنامه ایرانی، دانلود فیلمنامه فارسی، دانلود فیلمنامه فارسی رایگان، دانلود pdf فیلمنامه کوتاه، دانلود فیلمنامه دفاع مقدس و... محسوب می‌شود.

سه بیلبورد خارج
از ابینگ، میزوری
اثر مارتین مک دونا

دریافت کتاب

انجمن شاعران مرده

انجمن شاعران مرده
همیشه کسانی که خارج از چارچوب فکر می‌کنند محبوبیت چندانی در جامعه ندارند و توسط افراد سنتی طرد می‌شوند. اما به راستی اگر این افراد نبودند هیچوقت استعدادهای درخشان کشف نمی‌شدند و دنیا به این روشنی نبود. اگر ما نتوانیم به راحتی احساساتمان را بیان کنیم و در جهان خودمان آزاد باشیم، چه کسی دنیا را به چالش بکشد و آن را به جای متفاوتی تبدیل کند؟ کتاب «انجمن شاعران مرده» داستان زیبای معلمی را تعریف می‌کند که خارج از چارچوب عمل کرد و شاگردانش را تشویق کرد تا طور دیگری به جهان نگاه کنند.
۳۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب