نظرات کتاب مدیریت، برنامه ریزی و کنترل پروژه

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
سهیلا حیدریان
۱۳۹۶/۹/۲۶
با سلام و احترام خدمت مؤلفین محترم متأسفانه بنده به تازگی پاسخ شما را دیده‌ام. بنده نظر شخصی خود را پس از مطالعه فصل نظریه گرافها مکتوب نمودم، و نوشته‌ام که خلاصه‌نویسی علاوه بر اینکه مزیت محسوب می‌شود، نکات مبهمی را نیز به‌وجود آورده است، از آن جمله در فرمول از حروف اختصاری L,I استفاده شده است اما توضیحی در این باب که نشان دهنده چه هستند داده نشده است، و شکل گراف نیز در متن عنوان شده است اما از شکل خبری نیست. واقعیت چون بیش از یک سال از مطالعه کتاب گذشته است این مورد را با بازنگری کتاب به صورت سطحی به یاد آوردم و چون خواسته بودید که بیان کنم، عنوان کردم که بی‌توجهی و بی‌ادبی به شما بزرگواران نشده باشد. اگر ناخواسته با نظر شخصی خود، خاطر شما بزرگواران را مکدر نمودم عذرخواهی می‌کنم.
سهیلا حیدریان
۱۳۹۵/۲/۱۸
سلام. کتاب مفید است و خلاصه نویسی از طرفی از مزایای کتاب فوق محسوب میگردد و از طرف دیگر نکات مبهم نیز وجود دارد. اما امتیاز کتابراه 20 است به دلیل پشتیبانی عالی. میتوان به جامعه الکترونیک امیدوار شد با چنین تیمها و سازمانهای مجازی.
حسین بحرینی
۱۳۹۷/۱۰/۲۱
با سلام و تشکر از نویسندگان محترم کتاب از لحاظ خلاصه بودن و مسائل کاربری مفید بود اگه توضیحات بیشتری در مورد روش ریاضی مورد نظر داده می‌شد (با مثال) شاید قابل درک تر بود
علیرضا همتی
۱۳۹۵/۱/۲
عالی و کاربردی خسته نباشید و دستتون درد نکنه
عماد سعدی ال کثیر
۱۴۰۰/۱/۲۲
کتابی نسبتا کامل و مفید برای مهندسان