نقد، بررسی و نظرات کتاب دانش کسب عظمت - والاس واتلز

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
آرمین حیاتی
۱۴۰۱/۱۰/۶
این کتاب یک کتاب بینظیره که در عین سادگی به صورت کامل اساس و قانون این جهان رو برای رسیدن به عظمت بیان میکنه، عظمتی که باعث میشه بدون انجام کار ویژه‌، دیگران شما رو بخاطر خودتون دوست داشته باشند و براتون قلبا احترام قائل باشند.
یکی دیگه از ویژگی‌های این کتاب این هست که مباحث اضافی درش نیست و در هر فصل به صورت کوتاه اما کاملا مفید نکاتی رو گفته که با انجامش قطعا به نتیجه میرسید. از دیگر ویژگی‌های این کتاب گفتن روش اصولیِ رسیدن به خواسته هاتون هست، چون فقط یک اصل اساسی برای انسان وجود داره که با انجامش به خواسته هاش می‌رسه و اون اصل در یک فصل به صورت کامل بیان شده، البته در کتاب علم ثروتمند شدن اثر همین نویسنده به صورت کاملتر اصول رسیدن به خواسته‌هاتون بیان شده اما در این کتاب هم خیلی خوب و کافی روش موفق شدن ثبت شده.
در فصل آخر یک تمرین داده شده که به شما میگه چطور به صورت عملی این اصول رو بکار ببرید تا در کمترین زمان و با کمترین تلاش به نتیجه‌ی دلخواه خودتون برسید.
در آخر به شدت مطالعه این کتاب رو توصیه میکنم، مطمئن باشید با مطالعه این کتاب به شخصیت و سطح ذهن شما ارزش بزرگی اضافه میشه و بهتون کمک میکنه که به انسانی ارزشمند برای خودتون و خانوادتون تبدیل بشید.
sagad gh
۱۳۹۸/۳/۱۱
سلام به برنامه عالی کتابراه، کتاب دانش کسب عظمت، واقعا کتابی عالی هست، مطالب را خیلی قشنگ باز میکنه، و توضیح میدهد و هر موضوعی را که توضیح میدهد دلیل آن و چرایی آن را توضیح می‌دهد، به همین خاطر، مطالب خیلی کامل میشه فهمید، به نظر بنده برای درک خیلی بهتر مطالب، کتاب راز و قدرت خانم راندا برن را بخوانید
محسن فرخشاهی
۱۳۹۸/۵/۱۰
باسلام
نکته‌ای که ذهن من رو مشغول کرده این هست که در این کتاب البته نوع چاپی در صفحه۶۴ به محمدعلی کلی اشاره شده
اما نکته اینجاست که واتلز در سال۱۹۱۱میلادی فوت شده و محمدعلی کلی متولد سال ۱۹۴۲میلادی هست.. بنظرتون دلیل این تناقض چیه؟
Maryam Keivan
۱۴۰۰/۱۱/۸
کتاب بسیارخوبی است ولی ترجمه آن کمی سنگین است بیشترفلسفی ترجمه شده است
فرانک معیری
۱۴۰۱/۱/۸
تمام کتاب‌های این نویسنده عالی هستند