نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آبراهام لینکلن - برندا هاوگن

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
زمرد 2020
۱۳۹۸/۱/۹
لینکلن کسی بود که در بدترین شرایط مادی متولد شد، ولی در تمام طول عمر، با خود آموزی، خودش را رشد داد و بر سر عقیده‌اش که نجات بردگان بود ایستاد و تلاش کرد و به بالاترین مقام کشورش رسید و بردگان را نجات داد در نهایت در این راه جانش را داد.
خلاصه کتاب:
لینکلن در روستاهایی دورافتاده، با سختی تمام رشد کرد، در کودکی مادرش را از دست داد ولی مادرش قبل مرگ به او توصیه کرد با بقیه مهربان باشد، در نوجوانی نمی‌توانست زیاد مدرسه برود ولی مدام کتاب می‌خواند و مادر ناتنی‌اش مشوق او بود. بعدها وکیل شد و برای مبارزه با گسترش برده داری تلاش می‌کرد. حین این مبارزات رئیس جمهور شد، ایالت‌های برده دار شورش کردن، او که دارای بسیاری از خصوصیات یک رهبر بود پس از تحمل سختی فراوان بر آن‌ها پیروز شد. ولی در نهایت بدست یکی از طرفداران برده داری ترور شد. چند روز قبل از ترور خواب این ترور را دیده بود و برای دوستش نقل کرده بود.
* ضمن تشکر بابت انتشار این کتاب، لطفا در صورت امکان کتاب صوتی لینکلن ناشناخته نوشته‌ی دیل کارنگی را که به خصوصیات اخلاقی و رهبری لینکلن می‌پردازد و بسیار آموزنده است را هم منتشر کنید.
شادیا رفعت خواه
۱۴۰۱/۸/۱۴
خوندن داستان زندگی افراد برجسته جهان خیلی برام الهام بخشه.. میبینم ک چقدر افراد عادی‌ای بودن اما کم کم بخاطر اهداف بزرگی که داشتن تغییر میکنن و اقدامات بزرگی میکنن..
همونطور که تو کتاب (شخصیت شما همیشگی نیست از {استیون هاردی}) این موضوع رو توضیح میده ک شخصیت ثابت نیست و با اهداف تحول پیدا میکنه! نکته جالب دیگه‌ای که تو این داستان و داستان‌های افراد موفق دیگه دیدم اینکه اصلا و ابدا تغیرات و دستیابیشون به اهدافشون یک شبه و سریع نبوده بلکه سالیان سال واقعا زحمت کشیدن.. این بهم خیلی امید میده و نگرشمو نسبت به موفقیت تغیر داد
F Soltani
۱۴۰۰/۸/۱۶
بیان و لحن گوینده بسیار مناسب و گویا بود
کتاب به صورت داستانی بود و محتوا به نوعی بود که گوش دادن بهش لذت بخش بود، اونقد طولانی نبود ک ادم خسه بشه، اونقد هم کوتاه نبود که ادم هیچی نفهمه
کتاب‌های شخصیت‌های تاثیرگذار انتشارات ققنوس من چن تاشو خوندم عالی بودن
حامد فرزانه
۱۳۹۷/۴/۲۹
مطالعه زندگی رهبران بزرگ همیشه الهام بخش بوده است. با وجود اینکه این کتاب اطلاعات نسبتا خوبی از زندگی و اقدامات لینکلن در اختیار مخاطب می‌گذارد اما همه‌ی جزئیات زندگی او را در بر نمی‌گیرد.
علیرضا حقانی
۱۴۰۰/۳/۱۲
در مورد کلیات زندگی لینکلن اطلاعات خوبی میده، اما در مورد چگونگی تصمیمات بزرگی که گرفته جزئیاتی ارائه نشده، منظورم اینکه علل تمایز او و نحوه رسیدنش به این تصمیمات شرحی وجود نداره
فرهنگ ظریف بشارتی
۱۳۹۷/۹/۶
بهترین جمله اینه
از کوخ به کاخ
صادق محمدی
۱۳۹۸/۵/۱۹
آموزنده بود و همچنین نیاز ب تفکر داشت.
كتاب كتاب
۱۳۹۷/۵/۲۶
مطالعه سرگذشت بزرگان میتونه براى ما مثمرثمر واقع بشه
ﺳﻌﻴﺪ ﺁﺭﻳﺎﻧﺴﺐ
۱۴۰۰/۲/۲۰
خیلی جالب و آموزنده بود. پیشنهاد میکنم حتما گوش کنید
زینب پوربابا
۱۴۰۰/۱/۷
این کتابم خیلی دوسداشتم واز خوندنش لذت بردم
Arash Nasiri
۱۳۹۹/۷/۱
کتابی عالی با صدایی متناسب با محتوای ترجمه خوب
ایلیا رفاهی
۱۳۹۸/۱۱/۲۰
عالی یه کم فکر میخواست
سید ناصر سید اسماعیلی
۱۳۹۷/۵/۲۱
بسیار عالی و اموزنده
حمیدرضا کاکاوند
۱۴۰۱/۵/۸
درود وقت به خیر
صدای گوینده خیلی ضعیفه
ادیب شهاب
۱۴۰۱/۵/۱۹
بهترین مرد تاریخ