نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی فلسفه ملال - لارس اسوندسن

مرتب‌سازی: پیش‌فرض
Masoum Ghafari
۱۴۰۱/۵/۱۱
نویسنده سعی کرده از منظری فلسفی به مساله ملال بپردازد که به نظرم خیلی موفق نبوده تا اثری منسجم و درخور ارائه بدهد و محتوای کتاب بیشتر به نقل قول‌های پراکنده و به موازاتش سمت و سوهای پراکنده انجامیده بدون آنکه به کنه موضوع پرداخته باشد. بیشتر یک کار ژورناایستی است. اجرای صوتی هم خیلی معمولی بود و جذاب نبود.
مروا هستم ✌️ بوک مگ
۱۴۰۱/۵/۴
کتاب سنگین است؛ یعنی برای فهمیدن نیاز به پیش زمینه مطالعاتی کافی دارید. نویسنده بسیار از دیگران نقل میکند. که شاید کمی خسته کننده باشه. در مورد گوینده، خوب بود. ولی خب چون محتوا ممکن است خسته کننده باشد، بخاطر دقت زیادی که نیاز است، شاید خیلی نتوانید ارتباط برقرار کنید.
احسان امیری
۱۴۰۱/۶/۱۷
کتاب پر از نقل قول و اسامی مختلف هست،
بنظر من کتاب سنگینی هست ک باید با تمرکز بالا و چند مرتبه گوش داده بشه. و البته کلا خیلی مطالب منسجم نیست
صدای گوینده محترم هم با محتوای کتاب همخوانی کامل داره
fatemeh jodayri
۱۴۰۱/۴/۲۱
کتاب خیلی خوبی بود دید ادم رو به ملال باز میکنه و تفاوت رنج و ملال رو میگه. ‌ من واقعا استفاده کردم برای کسانی که فلسفه علاقه دارن جالب خواهد بود
maryam moghasem
۱۴۰۱/۴/۱۴
با خواندن این کتاب متوجه شدم که خیلی از مشکلات و احساسات ملال بین مردم دنیا مشترک است. برای کسانی که به روانشناسی و فلسفه علاقه‌مند هستند، جالبه.
زینب زمانی
۱۴۰۱/۴/۳۰
کتاب خوبی بود ولی بخش عمده کتاب در تفسیر کتابها و آثار کسانی بود که حتما باید با آن‌ها آشنا میبودیم تا منظور نویسنده را متوجه میشدیم.
رها شاد
۱۳۹۹/۱۰/۷
سپاس عالی بود.. و لااااازم.. برای عوامل موفقیت و ادمه راه رو میطلبم...
mohammad amin
۱۴۰۱/۸/۸
کتاب خوبی بود و خواندنش به دیگران پیشنهاد می‌شود
حسین نقدب پور
۱۴۰۰/۲/۱۱
عالیه پرفکت. حسین ممکو ماهشهر