داستان و رمان‌های فانتزی

مرجع دانلود برترین کتاب‌های صوتی و کتاب‌های الکترونیکی. همچنین کتابراه امکان دانلود هزاران کتاب صوتی رایگان و هزاران کتاب رایگان را فراهم کرده است.

جذاب‌ترین و هیجان‌انگیزترین
داستان و رمان‌های فانتزی
که باید بخوانید

کتاب آتش دزد ۱

کتاب آتش دزد ۱
دیگر سفر به دنیای جذاب و حیرت‌انگیز اساطیر باستان، غیرممکن نیست. تری دیری رمان‌نویس محبوب نوجوانان در داستان آتش دزد ۱، شما را راهی سفر قهرمانانه‌ای به دل افسانه‌های یونان باستان خواهد کرد. او همچنین در پیوندی دوست‌داشتنی سرنوشت قهرمان اسطوره‌ای خود یعنی پرومتئوس را به داستانی امروزی گره خواهد زد. پس باید دید، جیم، جوانک بی‌خانمان قصه، در رویارویی با این الهه‌ی بزرگ باستان چه خواهد کرد!
47500 تومان
دریافت کتاب

مجموعه‌ی هری پاتر
گام‌به‌گام همراه با
دنیای جادویی هاگوارتز

مشاهده کتاب‌ها

🎧 کتاب صوتی شکوفایی؛ کتاب اول: براندازی

کتاب صوتی شکوفایی؛ کتاب اول: براندازی
کتاب صوتی شکوفایی؛ کتاب اول: براندازی نوشته‌ی کنت اوپل، داستان شهری رو به سقوط را به تصویر می‌کشد که به خاطر رشد بی‌وقفه‌ی گیاهی عجیب و خطرناک در حال نابودی‌ست و در این میان سه نوجوان بدون اینکه بدانند قدرت‌های مافوق بشری و خارق‌العاده‌ای دارند. این کتاب جذاب اولین جلد از سه‌گانه‌ای ترسناک و مهیج به شمار می‌رود.
55000 تومان
دریافت کتاب صوتی

مجموعه‌ی آخرین شاگرد
داستانی مهیج از نبرد
با موجودات شرور

مشاهده کتاب‌ها

کتاب جادوهای همیشگی ۱: جادو ممنوع!

کتاب جادوهای همیشگی ۱: جادو ممنوع!
کریس کالفر در کتاب جادوهای همیشگی ۱: جادو ممنوع! جهانی خیالی درباره‌ی پری‌ها و جادوگرها خلق کرده است. این رمان فانتزی برای نوجوان‌ها نوشته شده و در آن ماجراهای هیجان‌انگیزی اتفاق می‌افتد. این داستان سرگرم‌کننده در فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد و موفق شده نظر مثبت منتقدان و خوانندگانش را جلب کند.
102000 تومان
دریافت کتاب

مجموعه کتاب‌های ویچر
سفر به قلمرویی مسحور کننده
تاریکی را در آغوش بگیرید!

مشاهده کتاب‌ها

🎧 کتاب صوتی دوغدو ۱

کتاب صوتی دوغدو ۱
کتاب صوتی دوغدو ۱: خانم سیلا و غول‌های مادربزرگ نوشته‌ی فاطمه سرمشقی، داستان دختر کوچولوی دورگه‌ی ایرانی فرانسوی‌ای را تعریف می‌کند که بعد از هفت سال، به تنهایی به ایران برگشته تا با مادربزرگش زندگی کند؛ اما مادربزرگش زن عجیبی است و دوستان عجیب‌تری هم دارد که دوغدو، این دختر کوچک، چیزی از آن‌ها نمی‌داند...
75000 تومان
دریافت کتاب صوتی

مجموعه‌ی ارباب حلقه‌ها
ماجراجویی در سرزمین میانه
شاهکاری از جی. آر. آر. تالکین

مشاهده کتاب‌ها