پیشنهاد کتابراه مجموعه دوم

بهترین کتاب‌‎های
داستانی، شعر
و ادبیات پارسی

کتاب مجنون‌تر از فرهاد

کتاب مجنون‌تر از فرهاد
کتاب مجنون‌تر از فرهاد عاشقانه‌ای‌ست جذاب و تأثیرگذار که از خواندن آن سیر نمی‌شوید! معصومه بهارلویی با قلم منحصر به فردش سرگذشت دختر باهوشی را به تصویر می‌کشد که با وجود درد و رنج‌های بسیار، روزی به مردی علاقه‌مند می‌شود و زندگی‌اش رنگ و بوی تازه‌ای می‌گیرد.
45000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی موریانه

کتاب صوتی موریانه
شخصیتی که اسمی از خودش نمی‌برد و مشخصات دقیقی را درباره‌ی خود اختیار ما نمی‌گذارد، در کتاب صوتی موریانه قصد دارد تا خاطراتش را برای ما بازگو کند. بزرگ علوی در این داستان، یک مأمور ساواک را به‌عنوان شخصیت اصلی خود انتخاب کرده و از این طریق سفری به آخرین روزهای حکومت پهلوی و روزهای منتهی به انقلاب سال 1357 در ایران داشته است.
56000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب دیوان اشعار فروغ فرخزاد

کتاب دیوان اشعار فروغ فرخزاد
«و این منم: زنی تنها، در آستانه‌ی فصلی سرد»... در کتاب دیوان اشعار فروغ فرخزاد مخاطب مجموعه‌ی سروده‌های فروغ فرخزاد، بانوی بزرگ شعر معاصر ایران در دهه‌های سی و چهل خورشیدی خواهید بود. این دیوان از پنج دفتر شعر منتشرشده از فروغ تشکیل شده است.
75000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی قابوسنامه

کتاب صوتی قابوسنامه
کتاب صوتی قابوسنامه نوشته‌ی کیکاووس بن وشمگیر عنصرالمعالی، اثری پندآموز و جذاب با مضامینی اخلاقی و سیاسی، جهت آشنایی با راه و رسم زندگی است. قابوسنامه یا نصیحت‌نامه، دربردارنده‌ی پندنامه‌ها و اندرزهای ایران باستان است که از اهمیت کلام و خرد و تأکید بر اعتدال و مدارا، سخن می‌گوید.
50000 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب آبنبات پسته‌ای

کتاب آبنبات پسته‌ای
قهرمان کتاب آبنبات پسته‌ای نوشته‌ی مهرداد صدقی همان پسر نوجوان رمان آبنبات هل‌دار است، با این تفاوت که هر چند کمی بزرگ‌تر شده ولی عاقل‌تر نشده است و باز هم با شیطنت‌هایش ماجراهای خنده‌دار بسیاری را رقم می‌زند. خواندن این کتاب همچون آبنبات برایتان شیرین خواهد بود! این کتاب که جلد دوم از مجموعه داستان‌های آبنبات است، جزو پرفروش‌ترین آثار طنز چند سال اخیر به شمار می‌آید.
115000 تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی قصه‌ها از کجا می‌آیند

کتاب صوتی قصه‌ها از کجا می‌آیند
کتاب صوتی قصه‌ها از کجا می‌آیند اثری‌ست آموزشی در زمینه‌ی فوت و فن‌های نویسندگی. اصغر عبداللهی در این کتاب با بهره گرفتن از سال‌ها تجربه‌ی پربار خود در زمینه‌ی فیلمنامه‌نویسی و داستان‌نویسی، اثری شنیدنی پدید آورده که مطالب آن، بی‌شک به کار بسیاری از نویسندگان جوان و تازه‌کار خواهد آمد.
50000 تومان
دریافت کتاب صوتی