پیشنهاد کتابراه مجموعه هفتم

بهترین کتاب‌ها را
در کمترین زمان
بخوانید

کتاب دنیای سوفی

کتاب دنیای سوفی
خلاصه کتاب دنیای سوفی، نوشته‌ی یوستین گردر، در ظاهر داستانی درباره‌ی یک نوجوان است که برای شناخت فلاسفه‌ی بزرگ غرب در کلاس درس معلم فلسفه حاضر می‌شود اما این خلاصه کتاب در واقع یک مرجع آموزشی برای شناخت فلاسفه‌ی بزرگ به شکلی ساده و برای مبتدیان است. اثر پیش‌رو ابتدا به زبان نروژی منتشر شد و سپس به 64 زبان زنده‌ی دنیا از جمله فارسی ترجمه شده است.
27000 تومان
دریافت کتاب

🎧 خلاصه کتاب صوتی گوژپشت نتردام

خلاصه کتاب صوتی گوژپشت نتردام
داستانی عاشقانه که با وجود گذشت دو قرن از تالیف آن همچنان قدرتمند و مبهوت‌کننده است. خلاصه کتاب صوتی گوژپشت نتردام یکی از معروف‌ترین آثار ویکتور هوگو است که عشق یک طرفه‌ی کازیمودوی گوژپشت به اسمرالدای زیبا را به تصویر می‌کشد، یک تراژدی باشکوه که قلب شما را به درد می‌آورد و همزمان زیبایی عشق را در رگ‌هایتان جاری می‌کند... .
25000 تومان
دریافت کتاب صوتی

خلاصه کتاب کد احساس

خلاصه کتاب کد احساس
خلاصه کتاب کد احساس از جمله مهم‌ترین آثاری است که بردلی نلسون، پزشک، سخنران و نویسنده‌ی آمریکایی تألیف کرده است. وی در این اثر در مورد احساسات به‌دام‌افتاده‌ی ما صحبت می‌کند؛ احساساتی که به تکامل نرسیده‌ و فرصت بروز و ظهور پیدا نکرده‌اند، اما درون ما وجود دارند. نویسنده در اثر خود با استفاده از تکنیکی به نام کد آبی، به ارائه‌ی راه‌حل‌هایی می‌پردازد که موجب شناسایی و سپس آزادسازی این احساسات در ما خواهند شد. گفتنی است کتاب حاضر ترجمه‌ی خلاصه‌ای از اثر اصلی است.
40000 تومان
دریافت کتاب

🎧 خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت

خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت
کمبود پول و محدودیت منابع مالی خیلی از اوقات صرفاً بهانه‌ای است که برای باقی ماندن در شرایط آکنده از بی‌نظمی می‌آوریم. مارک مک کورمک در خلاصه کتاب صوتی ارزش نظم در موفقیت، تلاش می‌کند تا نشان دهد که برقرار کردن نظم در زندگی و روال کاری، از مهم‌ترین اولویت‌های ممکن است و عدم انجام آن هیچ بهانه‌ای را برنمی‌تابد. نظم و مدیریت زمان از عواملی هستند که تلاش‌های ما را جهت داده و به موفقیت بدل خواهند ساخت.
20200 تومان
دریافت کتاب صوتی

کتاب دریاروندگان جزیره آبی‌تر

کتاب دریاروندگان جزیره آبی‌تر
کتاب دریاروندگان جزیره آبی‌تر مجموعه‌ای از 33 داستان کوتاه نوشته‌ی عباس معروفی است. این کتاب از چهار بخش عطر یاس، آخرین نسل برتر، برش‌های کوچک و داستان‌های دیگر تشکیل شده و دربردارنده‌ی داستان‌هایی است که نویسنده از سال‌های 57 تا 75 هجری شمسی به نگارش درآورده. پس از خواندن داستان‌های این مجموعه، با زندگی مردم ایران در آن سال‌ها بیشتر آشنا می‌شوید.
59000 تومان
دریافت کتاب