پیشنهاد تحریریه کتابراه

🎧 کتاب صوتی کیمیاگری عشق

alt
به راستی چه دنیای مرموز و شگفت‌انگیزی در دل ماست، آنچه دل آدمی را زیبا کرده این است که در آن عشق جای می‌گیرد، عشقی آن‌چنان پاک و نیرومند که می‌تواند بر همه موانع پنهان و آشکار چیره شود و انسان را به تکامل معنوی‌اش رهنمون کند. کتاب صوتی کیمیاگری عشق به شما می‌آموزد که چگونه قلب خود تقویت کنید تا بتوانید روابط عمیق‌تری در تمامی زمینه‌های زندگی خود ایجاد کنید.
۱۱۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

پیام عشق

alt
ما درگیر زندگی شده‌ایم، هر روز هزار کار داریم که باید انجام دهیم، هر روز نگران کارهای عقب افتاده‌مان هستیم، هر لحظه می‌خواهیم خود را اثبات کنیم و بگوییم هستیم اما یک لحظه صبر کن، یک لحظه همهٔ اینها را فراموش کن، آرام باش و در تنهایی، با خودت روبرو شو. کتاب پیام عشق برای شما به صورت روزانه پیام‌های ویژه‌ای دارد که می‌تواند به زندگی روزمره‌ی انسان امروزی رنگ و بوی تازه‌ای بدهد.
۹۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی چهل عاشقانه سرگردان

alt
جای دوست داشتنت درد می‌کند، می‌سوزد، بس که خیال آغوشت نمک می‌شود بر این زخم. کتاب صوتی چهل عاشقانه سرگردان شامل متونی کوتاه و عاشقانه است که با صدای حسین پاکدل خوانده شده و معشوقی زمینی را مخاطب قرار می‌دهد.
۱۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

قدرت عشق

alt
در طول تاریخ، راه عشق و حقیقت، همواره پیروز و سربلند بوده است. کاترین پاندر یکی از شناخته‌شده‌ترین نویسندگانی است که به موضوع خوشبختی و کامیابی در زندگی بشر پرداخته است. کتاب قدرت عشق، پیشگام شیوه‌ی تفکر مثبت شناخته می‌شود و به معجزاتی که تحت تأثیر عشق الهی به وقوع می‌پیوندند و زندگی را متحول و سعادتمند می‌کنند، اشاره دارد.
۱۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

🎧 کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق

alt
هنگامی که عاشق می‌شویم، عشق خود به خود به وجود می‌آید، زیرا تصور می‌کنیم اکنون همه‌ی نیازهای‌مان رفع خواهد شد، در حالی‌که او را نمی‌شناسیم. جان گری نویسنده‌ی معروف کتاب مردان مریخی، زنان ونوسی بار دیگر برای بهبود روابط شما بازگشته است. او در کتاب صوتی اسرار ماندگاری عشق به شما دید روشن و مثبتی برای شناختن بهتر جنس مخالفتان ارائه می‌دهد و روش‌های برقراری ارتباط صمیمی بین همسران را شرح می‌دهد.
۱۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی