کتاب‌های انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی

لیست کتاب‌های الکترونیکی منتشر شده توسط انتشارات بنیاد فرهنگ زندگی

🎧 کتاب صوتی پدران غایب

alt
کتاب صوتی «پدران غایب» که یکی از پرفروش‌ترین‌های کشور فرانسه به شمار می‌آید برای مردانی مناسب است که با پدر خود رابطه‌ی خوبی نداشته‌اند اما اکنون می‌خواهند به احساسات فرزند پسرشان توجه نشان دهند. کتاب صوتی «پدران غایب» با تکیه بر اهمیت و نقش پدر در شکل‌گیری شخصیت فرزند پسر به شما کمک می‌کند تا ارتباط مؤثری با آن‌ها داشته باشید.
۲۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب صوتی

زنانگی از دست رفته

alt
رابرت الکس جانسون نویسنده‌ی پرفروش و موفق آمریکایی این بار به اهمیت وجه زنانه می‌پردازد و نشان می‌دهد که به دست آوردن احساس و ارزش زنانه برای رشد و آرامش جوامع انسانی تا چه حد حیاتی است. اگر به دنبال مطالعه‌ی کتابی ارزشمند در این زمینه هستید، کتاب جذاب «زنانگی از دست رفته» را از دست ندهید.
۲۳۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

جاده پیشرفت برای کودکان درونگرا

alt
آیا کودک شما در میهمانی ساکت و آرام است؟ آیا او دوست دارد در حاشیه باشد؟ اطرافیان چنین کودکانی اغلب اوقات تصور می‌کنند که او مشکلی دارد اما چنین نیست! دکتر مارتی اولسن لانی در کتاب «جاده پیشرفت برای کودکان درون‌گرا» راهکارهایی مفید و کاربردی برای پرورش کودکان درون‌گرا ارائه می‌دهد و تمام سوءتفاهم‌هایی را که نسبت به این افراد وجود دارد، رفع می‌کند.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

رهایی از سردرگمی با کمک ندای درون

alt
اگر تمایل دارید استعداد پنهان و ویژه‌ای که درونتان وجود دارد را آشکار کنید و مسیر جدیدی را در زندگی پیش بگیرید، قبل از هر کاری کتاب «رهایی از سردرگمی با کمک ندای درون» را بخوانید. از طرف دیگر، با راهنمایی‌های جیمز هیلمن روح خود را به خواسته‌ها اهدافش می‌رسانید.
۳۲۰۰۰ تومان
دریافت کتاب