کتاب‌های نشر مهرگان خرد

دانلود قانونی کتاب‌های نشر مهرگان خرد از کتابراه

پشت درهای بسته
تریلری استادانه
با چاشنی هراس و خشونت!

دریافت کتاب صوتی

همین حوالی دوردست

همین حوالی دوردست
بدون روایتی برای گفتن یا شنیدن، ما که هستیم؟ ربکا سولنیت در کتاب «همین حوالیِ دوردست» از نقش داستان‌ها در زندگی می‌گوید و به ما نشان می‌دهد که این داستان‌ها هستند که ما را روایت می‌کنند، نه اینکه ما راوی داستان‌ها باشیم. چهارده جستار این کتابِ پرافتخار جملگی پیامی یکسان برای ما در بر دارند: باید بکوشیم تا در زندگی‌مان به یک داستان‌سرا تبدیل شویم.
۲۶۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

در ستایش زنان سرسخت

در ستایش زنان سرسخت
مجموعه‌ای جذاب و الهام‌بخش درباره‌ی زنان شگفت‌انگیز دنیای مدرن! کرن کاربو زندگی‌نامه‌ی زنان مبارز را در اختیارتان قرار می‌دهد تا شما نیز بتوانید با الگو قرار دادن آن‌ها فشارهای جامعه را برای رسیدن به اهداف خود کنار بگذارید. کتاب «در ستایش زنان سرسخت» درباره‌ی زنان شجاعی‌ست که هیچ چیز نتوانست جلوی رسیدن آن‌ها به آرزوهایشان را بگیرد.
۲۰۰۰۰ تومان
دریافت کتاب

رادرفورد و پسر

رادرفورد و پسر
نمایشنامه‌ی «رادرفورد و پسر» در سه پرده روبط خانواده‌ای را به تصویر می‌کشد که دائماً با یکدیگر درگیر هستند، اما چرا این خانواده به این حال و روز افتاده‌اند؟ گی تا ساوربی از روابط پدر و پسری می‌گوید که پسر به جای اطاعت از پدر و ادامه‌ی تحصیل، با دختری از طبقه‌ی کارگر در لندن ازدواج می‌کند و مشکلات بسیاری را برای خود و اطرافیانش به وجود می‌آورد. اگر به ادبیات نمایشی علاقه دارید، مطمئن باشید مطالعه‌ی نمایشنامه‌ی «رادرفورد و پسر» تجربه‌ای لذت‌بخش برایتان خواهد بود.
۸۵۰۰ تومان
دریافت کتاب