دانلود کتاب استراتژی کسب و کار: راهنمایی برای پیش بردن کسب و کار شما


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب استراتژی کسب و کار: راهنمایی برای پیش بردن کسب و کار شما و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب استراتژی کسب و کار: راهنمایی برای پیش بردن کسب و کار شما

کتابی که در دست دارید، به تبیین یکی از اصول زیربنایی‌ کسب‌وکار یعنی مفهوم «استراتژی» در سه بخش شناخت، تدوین و اجرا پرداخته است. در تعریف استراتژی کسب‌وکار آمده است: «استراتژی کسب‌وکار عبارت است از طرح‌ها، گزینه‌ها و تصمیماتی که در مسیر هدایت یک شرکت به سمت سوددهی و موفقیت بیشتر به کار گرفته می‌شوند».

نگاه دقیق به عناصر مطرح در این تعریف، به‌خوبی اهمیت شناخت درست از این مفهوم و اجرایی کردن آن طبق اصول موجود را نشان می‌دهد. درواقع یکی از اصول محوری که موفقیت یا شکست یک کسب‌وکار را تعیین می‌کند، استراتژی است که در پیش‌گرفته می‌شود. این کتاب ارائه گر تکنیک‌هایی برای پشتیبانی از تصمیم‌گیری‌های مدیریتی و ارزیابی ابزارهایی است که اگر به‌درستی استفاده شوند می‌توانند هدف غایی هر کسب‌وکار که رسیدن به سود است تأمین کنند. همچنین راه‌حل‌هایی برای مشکلات رایج و هماهنگ شدن با ضرباهنگ پرشتاب تغییر ارائه می‌دهد.

اهمیت این کتاب از چند جهت است. نخست اینکه در انتشارات معتبر «اکونومیست» با رویکردی کارکردی و عملیاتی تدوین و منتشرشده است. دوم اینکه نویسنده آن، «جرمی کوردی»، از مؤلفین بنام حوزه مدیریت سازمانی است که آثار پرشمار خود را در این حوزه با اتکا به تجربیات خود از فعالیت در شرکت‌های معتبری مانند اچ‌اس‌بی‌سی، پیرسون و مدرسه کسب‌وکار لندن منتشر کرده است؛ ضمن اینکه کار او حاصل پژوهش‌های گسترده تیمی است که به کنکاش در رفتار مدیران شرکت‌های مختلف در تمام سطوح پرداخته‌اند و موردپژوهی‌های زیادی برای رسیدن به اصول مبنایی تدوین و اجرای استراتژی در دستور کار داشته‌اند. جرمی کوردی بیش از 23 کتاب در حوزه مدیریت سازمانی نوشته است که به بیش از15 زبان ترجمه شده‌اند.

 

 ۳۴۹ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-7106-66-2 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه مترجم
بخش اول: شناخت استراتژی
1-استراتژی کسب‌وکار چیست؟
2-دیدگاه‌های مختلف درباره استراتژی
بخش دوم: تدوین استراتژی
3-نیروهای شکل‌دهنده به استراتژی کسب‌وکار
4-سناریوها
5-منابع و استراتژی
6-استراتژی‌هایی برای رشد
7-ارائه یک استراتژی کسب‌وکار و تفکر استراتژیک
بخش سوم: اجرای استراتژی
8-چشم‌انداز
9-فرایند اجرای استراتژی کسب‌وکار
10-نوآوری استراتژیک
11-تصمیم‌گیری‌ استراتژیک
12-رقابت‌پذیری و مشتری‌مداری
13-فروش، بازاریابی و مدیریت برند
14-مدیریت دانش و اطلاعات
15-مدیریت مالیه و ریسک
16-رهبری

راهنمای دانلود کتاب استراتژی کسب و کار: راهنمایی برای پیش بردن کسب و کار شما

برای دانلود کتاب استراتژی کسب و کار: راهنمایی برای پیش بردن کسب و کار شما و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  استراتژی کسب و کار: راهنمایی برای پیش بردن کسب و کار شما
رضا حسنی
۱۳۹۶/۲/۱۶
کتابی جالب و به دیگران هم پیشنهاد میکنم فقط یک نکته در مطالعه کتابها اگه یک موضوع را درک نکردید بعد از دوباره خوانی خیلی راحت میفهمید بعدش شگفت زده میشد که مطلب چقدر اسونه بوده.
ندا خورشیدی
۱۳۹۷/۴/۵
واقعا ممنونم از اینکه فرصت مطالعه را به این شکل فراهم کردید، من به کتاب‌هایی تو زمینه خیلی علاقمندم و پیشنهاد می‌کنم کسانی که تو رشته صنایع هستند این کتاب رو مطالعه کنند.
Hedayat Haddadi
۱۳۹۶/۱۱/۱۸
تشکر از کتابراه بخاطر سهولت و افزایش ساعات مطالعه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)