معرفی و دانلود رایگان خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

عکس جلد خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود
قیمت:
رایگان - 0€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود (چکیده کتاب) نوشته‌ی وس بری از جمله آثار پرفروشی است که شما را برای رسیدن به موفقیت در کسب و کارتان و تبدیل شدن به رهبری موفق راهنمایی می‌کند.

این کتاب به شما می‌گوید اگر حواستان به جزییات و چیزهای کوچک باشد مسائل بزرگ خودشان به بهترین حالت ممکن حل و فصل می‌شود.

هرگاه با رهبران موفقی ملاقات کنید از اینکه برای مسائل ناچیز و پیش پا افتاده‌ای که اکثر مردم به آن توجه نمی‌کنند و به راحتی از کنارش می‌گذرند، وقت و انرژی صرف می‌کنند، تعجب خواهید کرد. آن‌ها به خوبی می‌دانند که اگر به مسائل جزیی نظم و ترتیب بدهند، به دنبال آن مسائل بزرگتر خود به خود سروسامان می‌گیرد. کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود، به شما آموزش می‌دهد که چگونه پیش از هر گونه اقدامی دغدغه‌های خود را به مسائل کوچک اختصاص دهید. همیشه به یاد داشته باشد هر اتفاق بزرگ، شروعی کوچکی دارد. عمر شکست‌ها کوتاه است و نباید عقب نشینی کنید. جلو بروید و برنده باشید.

آنچه با مطالعه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود خواهیم آموخت:

- پرورش ویژگی‌های رهبران بزرگ در خود
- بهبود استعدادهای شغلی به وسیله یادگیری زبان
- چگونگی رشد دادن یک تجارت در شرایطی که سرمایه کافی در دسترس نیست
- پیشرفت چشم‌گیر در مسیر با استفاده از روش‌های خلاقانه و هوشمندانه و منعطف

وس بری را بیشتر بشناسیم:

وس بری (Wes Berry) یک کارآفرین، نویسنده، سخنران انگیزشی و مدیر مدرسه است که سال‌هاست فعالیت مستمر داشته و در حرفه‌ی کاری خود درخشان بوده است. او به عنوان یک کارآفرین برای تجارت خود یک سبک استراتژیک مدیریت را برگزید که باعث شد سود چند میلیون دلاری به دست آورد. او در طول سال‌ها به بیش از چهل کسب‌وکار خدمات مشاوره‌ای‌ ارائه داده و در دنیای تجارت و آموزش سخنرانی‌های متعددی انجام داده است.

وس به عنوان مهمان در چندین برنامه گفت‌وگو محور ظاهر شده و بارها با رسانه‌های چاپی مصاحبه کرده است. بری در هیئت مدیره یک بنیاد آموزشی کمک به جوانان جامعه و بیمارستان هنری فورد خدمت می‌کند. از افتخارات او می‌توان به این چند مورد اشاره کرد:

- در سال 2018 شماره یک بهترین نویسنده در آمازون.
- در سال 2019 برنده بهترین کتاب تجاری از جشنواره کتاب جنوب کالیفرنیا.
- درسال 2019 یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان ایالات متحده.
- در سال 2019 نویسنده پرفروش روزنامه وال استریت ژورنال.
- در سال 2019 برنده بهترین داستان غیر داستانی در جشنواره کتاب نیویورک.

مطالعه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود به چه کسانی توصیه می‌شود:

اگر از دوستداران کتاب‌های حوزه موفقیت و مدیریت و به دنبال یافتن راهی برای بهبود وضعیت کسب و کارتان هستید، مطالعه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود به شما پیشنهاد می‌شود.

جملات برگزیده کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود:

- چه بسیارند مردانی که درست زمانی دست از کار کشیدند که اندکی تلاش و اندکی صبر، موفقیت را برایشان به همراه می‌آورد.

- مرز میان شکست و موفقیت چنان باریک است... که ما اغلب بدون اینکه حواسمان باشد بر روی آن ایستاده‌ایم.

- به خاطر داشته باشید که چیزی به نام شکست وجود ندارد. تمامی ناکامی‌ها موقتی هستند و گذرا. این رویداد عظیم پایانی ندارد...مگر این‌که شما بخواهید تسلیم شوید.

- همواره به دنبال یافتن راه‌هایی باشید برای کنترل میدان بازی و تغییر شرایط به نفع خودتان. در کسب‌وکار بسیار زیاد پیش می‌آید که کوچک‌ترین امتیاز می‌تواند شما را به پیروزی برساند و یا باعث شکست شما شود. هیچ‌گاه دست از یافتن راهی برای برتری برندارید.

- با جدیت به دنبال این باشید که مهارت درک دیگران را در خود تقویت کنید. همدلانه به آن‌ها گوش سپارید و از آنچه می‌بینید بیاموزید. برآشفتن به خاطرِ مسائل پیش‌پاافتاده که کاری ندارد اما اغلب در پشت این مسائل داستانی متقاعدکننده نهفته است.

در بخشی از کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود می‌خوانیم:

هر کسب‌وکار موفقی خوب می‌داند که باید برای افزایشِ رضایتِ شغلی نیروهایش، به آن‌ها نشان دهد قدر کارشان دانسته می‌شود. راه‌های دیگری نیز برای انجام این کار به جز پاداش نقدی وجود دارد. حتی چیزهای کوچکی مثل کمی غذا نیز می‌تواند به محیط کار شما انرژی ببخشد. شگفت‌انگیز است که یک بشقاب شیرینی و کمی میان وعده سالم چگونه می‌تواند محیط کار شما را پربارتر کند. به‌طور مثال همیشه چند جعبه دونات و شیرینی در محل کار ما بود. تابستان‌ها یک روز در هفته را در فضای باز بساط باربیکیو علَم می‌کردیم و در بقیه سال وقتی هوا سرد بود، برای همه پیتزا می‌خریدیم. همواره سعی می‌کردیم در طول روز از این دست استراحت‌های اجباری داشته باشیم تا افراد فرصتی برای تجدید قوا پیدا کنند. انجام خودجوش این کار سخت است اما من همیشه سعی کردم این را در فرهنگ کسب‌وکارم بگنجانم و به‌راستی، خوب یا بد...یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود.

تنها به شما بستگی دارد که می‌خواهید به کجا برسید. تنها به شما بستگی دارد که کسی باشید که می‌خواهد هر آنچه برای رسیدن به موفقیت از دستش برمی‌آید انجام دهد. تنها به شما بستگی دارد که عزم و اراده‌ای در درون‌تان برانگیزید که به همراه نگرشی مثبت شما را به‌سلامت در مسیری که در پیش رو دارید رهنمون شود. آری تنها به شما بستگی دارد.

فهرست مطالب کتاب

درباره ره‌آورد مدیریت
مقدمه
آوردگاه نبرد را بررسی کنید
چالش‌های رهبری را بشناسید
به دنبال سوزنی باشید در انبار کاه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابخلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود
نویسنده
مترجمزهره نوروزی
ناشر چاپی ماهنامه ره آورد مدیریت
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۳۲
زبانفارسی
موضوع کتابخلاصه کتاب اقتصاد و مدیریت
قیمت نسخه الکترونیک
رایگان - 0 یورو
افزودن به کتابخانه

نقد، بررسی و نظرات خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

محمد نیک روان
۱۳۹۹/۹/۱۳
خواندن کتاب خیلی خوبه، ولی از اون مهمتر اینه که بتونیم از کتابهایی که خوندیم تو زندگیمون استفاده کنیم، خواندن خلاصه کتابها خوبیهای زیادی داره، مثلا زمان کمی ازمون میگیره، مروری میشه برای مطالعات قبلی و باعث میشه مطالب در ذهنمون جا بیافته، اینجوری میتونیم از کتاب در زندگی واقعیمون استفاده کنیم چند و (کافیه دقیقه از هفته رو به این کار اختصاص بدیم)
ممنون از ره اورد مدیریت کتابراه برای چنین کتابهایی
الیسا الهی منش
۱۴۰۰/۱/۷
با سلام خدمت تمام هموطن‌های عزیزم کتاب عالی بود برای رهبری شخصی و موفقیت. ممنونم از سازندگان این اپلیکیشن عالی کتابراه. خوندن کتابش رو بهتون با اطمینان توسیه میکنم:)
... .....
۱۴۰۰/۶/۲۳
کتاب خیلی خوبی در زمینه مدیریت و رهبری بود - جملات اندیشمندانه و کوتاه بودن کتاب به جذابیتش اضافه کرده بود.
علامه ی شهید
۱۴۰۰/۶/۱۵
من عاشق این کتابم کاملا دیدگاهم را نسبت به زندگی عوض کرد اگر هزار ستاره هم داشت هر هزارتا را بهش می‌دادم
Àĺvè lëx
۱۴۰۰/۳/۱
خوندن این کتاب رو به همه افرادی که میخوان مسیر موفقیت رو تا انتها طی کنند؛ توصیه میکنم‌
Yalda B
۱۴۰۰/۱/۵
کتاب خوبیه در مورد رهبری و روشهای مدیریت هست و ترجمه‌ی نسبتا روانی داره.
Rozhan Gh
۱۳۹۹/۹/۱۱
کتاب مختصرو مفید و جامع خوبی بود چنتا نکته خیلی مهم داشت
زهرا سادات
۱۳۹۹/۸/۲۷
کتابی خوبی هست از عنوان کتاب پیداشت که میخواهد چی بگویید
مشاهده همه نظرات ۱۸

راهنمای مطالعه خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود

برای دریافت خلاصه کتاب یک سفر هزار فرسنگی با اولین گام آغاز می‌شود و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.