دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 16 - جلد اول


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 16 - جلد اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 16 - جلد اول

دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 16 - جلد اول، منتشر شد. بررسی وضعیت اجرای راهبرد مدیریت دانش در کنترل بحران‌های اجتماعی و تشخیص فرصت کارآفرینی، زمینه‌ساز اشتغال پایدار، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

یکی از عوامل عدم توفیق مدیریت و کنترل راهبردی در خصوص بحران‌های اجتماعی، ضعف در تعیین دانش مورد نیاز و به تبع آن اتخاذ رویکرد مدیریت دانش و همچنین تعیین و ایجاد نظام دانشی و اطلاعاتی مناسب با آن در سطح راهبردی است.

پژوهش حاضر با تعیین هدف میزان اثرگذاری رویکردهای متفاوت مدیریت دانش بر عوامل کنترل بحران‌های اجتماعی و به جهت تقویت کنترل این بحران به رشته تحریر درآمده است. مدیریت دانش موجب بالا رفتن قابلیت‌های پویایی در زمان وقوع بحران‌های اجتماعی، فرآیند درک محیط، شناسایی این بحران‌ها و تسریع در تعیین آن‌ها و نیز تغییرات احتمالی در مفروضات اولیه می‌گردد.

این پژوهش در پاسخ به این سوال اصلی که کنترل بحران‌های اجتماعی با مدیریت دانش چگونه است؟ روشی هدفمند را بر می‌گزیند. البته باید دانست که سازمان‌های ذی‌ربط در این خصوص نمی‌توانند به طور صحیح دانش را مدیریت کنند چرا که دانش افراد به صورت درونی و تلویحی است اما می‌توانند محیط عملیاتی را به منظور توسعه و اشتراک اطلاعات، مدیریت کنند. آن‌ها باید تلاش کنند تا جای ممکن، از فنون و طرح‌های موجود مدیریت دانش به عنوان اهرم‌هایی برای راه‌اندازی مدیریت دانش خود استفاده کنند. از این رو در این مقاله مدیریت دانش و اصول آن به همراه شرحی از انواع مدل‌ها ارائه شده و در نهایت الگوی پیشنهادی عنوان و بررسی می‌شود.

 ۵۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-6409 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

بررسی وضعیت اجرای راهبرد مدیریت دانش در کنترل بحران‌های اجتماعی
تشخیص فرصت کارآفرینی، زمینه‌ساز اشتغال پایدار
مدل‌سازی هزینه‌های ایمنی - صنعتی
رابطه بین خلاقیت هیجانی و تعهد سازمانی در مدیران مدارس دوره ابتدایی شرق استان مازندران
بررسی موانع تدوین و اجرای برنامه‌ریزی استراتژیک در سازمان‌ها

راهنمای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 16 - جلد اول

برای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 16 - جلد اول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 16 - جلد اول