دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 20


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 20 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 20

دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 20، منتشر شد. بررسی تأثیر بازاریابی داخلی بر بهره‌وری نیروی انسانی با نقش میانجی رفتارهای شهروندی سازمانی و افزایش اعتماد و سرمایه اجتماعی حاکمیت سیاسی به‌واسطه رضایت از عملکرد مدیریت شهری، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

استفاده از الگوهای مناسب در اداره امور هر سازمان امری اجتناب ناپذیر است. امروزه مدیران دریافته‌اند که تنها راه نجات سازمان در جهان پیچیده امروز استفاده از روش‌های مناسب علمی است. با توجه به پیچیدگی‌های روابط و ساختار سازمان‌های مختلف، نمی‌توان از تصمیم‌گیری‌های یکباره و مبتنی بر قضاوت‌های شهودی و تجربی استفاده نمود؛ چرا که یک تصمیم اشتباه در سازمان می‌تواند خسارات جبران ناپذیری را به بار آورد.

اهمیت و ضرورت این موضوع در مورد نیروهای مسلح و سازمان‌های نظامی کشور که پاسدار ارزش‌های انقلاب اسلامی هستند دو چندان است. مدیریت صحیح منابع انسانی در سازمان‌ها می‌تواند بستری مناسب ایجاد کند تا کارکنان و سازمان‌ها به گونه‌ای اثربخش رشد کنند و خود را با شرایط پیچیده جهان امروز وفق دهند. بنابراین در این تحقیق برآنیم تا به ابعاد مختلف یک نظام کارآمد مدیریت منابع انسانی در نیروهای مسلح از دیدگاه اسلام بپردازیم.

 ۵۹ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-6409 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

نگاهی اسلامی به مدیریت منابع انسانی در نیروهای مسلح
بررسی تأثیر بازاریابی داخلی بر بهره‌وری نیروی انسانی با نقش میانجی رفتارهای شهروندی سازمانی
افزایش اعتماد و سرمایه اجتماعی حاکمیت سیاسی به‌واسطه رضایت از عملکرد مدیریت شهری
ارزیابی تأثیر اتوماسیون اداری بر بهره‌وری و سطح عملکرد و کارایی کارکنان؛ مطالعه موردی: شهرداری دوگنبدان
شناسایی و رتبه‌بندی عوامل موثر بر مسئولیت اجتماعی سازمان‌ها با رویکرد DANP؛ مورد مطالعه: شرکت سهامی توزیع نیروی برق شیراز

راهنمای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 20

برای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 20 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 20

نظرات کاربران

فقط کاربرانی که کتاب را دریافت کرده‌اند، امکان ثبت نظر دارند.