دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 25


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 25 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 25

دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 25 منتشر شد. بررسی رابطه بین اثربخشی سازمانی با برون سپاری در بانک‌های دولتی شهرستان ارومیه و بررسی کارکرد مدیریت پرتفوی شرکت‌های سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

این ماهنامه با هدف ارزیابی بازاریابی سازمانی و استراتژی‌های ترفیع در صنعت سیم و کابل ایران به روش دلفی به رشته‌ی تحریر درآمده است. برای این منظور با تعداد 10 نفر از خبرگان بازرگانی در این صنعت متشکل از 8 نفر؛ مالک، مدیرعامل، هیئت مدیره، معاون مدیرعامل، مدیر بازاریابی و فروش تولید کنندگان سیم و کابل در استان زنجان و 2 نفر از اساتید دانشگاه؛ جلسات متعدد برگزار شد.

در مرحله اول روش دلفی نظرات کارشناسی آن‌ها در زمینه موضوع تحقیق به صورت کلی جمع آوری شد. پس از تجزیه و تحلیل مباحث جلسه اول، تم‌های به دست آمده با کتب و مقالات و نظریه‌های بازاریابی مقایسه گردید و در نهایت پرسشنامه‌ای تهیه شد.

در مرحله دوم روش دلفی با استفاده از پرسشنامه تهیه شده، مجددا نظرات خبرگان جمع آوری شد، از آزمون‌های آماری، رتبه بندی سلسله مراتب فازی، تحلیل ساختاری با دیدگاه آینده پژوهی و تحلیل عاملی و تحلیل مسیر مدل معادلات ساختاری برای تحلیل داده‌ها استفاده شد.

نتایج یافته‌های این تحقیق نشان داد که در صنعت سیم و کابل ایران در بازاریابی سازمانی، استراتژی توسعه بازار و تنوع محصول بالاترین اولویت را دارد و استراتژی‌های ترفیع؛ فروش شخصی، تبلیغات چندرسانه‌ای و بازاریابی مستقیم بر بازاریابی سازمانی تأثیر معنی داری دارند.

 ۷۸ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-6409 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

بازاریابی سازمانی و استراتژی‌های ترفیع؛ مطالعه موردی: صنعت سیم و کابل در ایران
رابطه بین اخلاق حرفه‌ای با تعهد سازمانی کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهر اصفهان
بررسی رابطه بین ادراک از قیمت و نگرش مصرف‌کننده با نقش میانجی شهرت برند در شرکت گیتا طلایی گلستان
بررسی رابطه بین اثربخشی سازمانی با برون‌سپاری در بانک‌های دولتی شهرستان ارومیه
شناسایی و بررسی عوامل مؤثر بر افزایش سهم بازار بانک صادرات استان گیلان دربازارهای پولی و مالی
بررسی کارکرد مدیریت پرتفوی شرکت‌های سرمایه‌گذاری در بورس اوراق بهادار
مدیریت زنجیره تأمین محصولات کشاورزی، مفهوم و راهبردها

 

راهنمای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 25

برای دانلود دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 25 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  دو ماهنامه‌ مطالعات کاربردی در علوم مدیریت و توسعه - شماره 25