دانلود رمان شاه بی شین


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان شاه بی شین و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان شاه بی شین

چشمت به چند زن می افتد که از آب بیرون می آیند و مثل ماهی های چاق و چله روی شن های ساحل می افتند. چند مرد هم روی شن ها دراز کشیده اند و حمام آفتاب می گیرند. برادر ناتنی ات را به جا می آوری که دستش را تکیه گاه تن کرده و با خست به دریا نگاه می کند؛ دریای تو... افقی که تنها به خاطر تو به رنگ مرده درآمده... ماهی های پرنده ای که برای دیدن تو به هوا می پرند... مرجان هایی که برای خوشامد تو رنگ به رنگ می شوند...

 ۴۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-506-926-9 

چاپ ۱۳۹۰، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان شاه بی شین

برای دانلود رمان شاه بی شین و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان شاه بی شین

نظرات رمان شاه بی شین

محمد جوادی
۱۳۹۸/۹/۱۹
تاریخ ملموس و واقعیات عینی که ایرانیان با آن زندگی میکنند، موید این حقیقت تلخ است که از وقتی این فرتور و عکس این شخصیت، از روی اسکناس‌ها برداشته شد، ارزش و اعتبار آن‌ها صدها مرتبه تنزل کرده و پول ایران در حد کاغذ پاره‌هایی بی‌مقدار و در حد کشورهایی همچون ونزوئلا، پایین آمد.... . . . حال نویسنده قصد کتاب دارد با درج عکس غیر واقعی از یک اسکناس موش خورده و موریانه زده از پول سابق ایران، چه مطالب و چه مواردی را در ذهن ما مخاطبان بکارد و ثبت نماید؟؟؟؟!!!!!! حقایق یا خضعبلات؟؟؟!!!
زیزیگولو ...
۱۳۹۵/۱۲/۷
این کتابو از کتابخونه گرفتم و خوندم. ب پادشاهی رسیدن رضا شاه، ورودمحمد رضا ب قصر، تحصیلو بزرگ شدنش تا زمانی ک میمیره رو از دیدگاه خود شاه و گاهی از دید فرح گفته. براساس خاطرات واقعی خودشون نوشته شده. نگاهی متفاوت ب تاریخه. و روان و جذابه.
Amir Amjad
۱۳۹۵/۱۲/۲۴
کتاب بسیار روان وخوبیه... ازلحاظ تاریخی هم بی‌طرف نوشته شده... عجیب توصیه میکنمش!
مشاهد همه نظرات (۷)