دانلود رمان ناف بر

  • از: فریبا امینی امینه
  • ۴۴ رای
  • برای دانلود قانونی رمان ناف بر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان ناف بر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان ناف بر

کتاب ناف بر، به تالیف فریبا امینی امینه، حکایت زندگی همه‌ی ماست. حکایت غم و شادی، عشق و دلدادگی، وصال و جدایی، وفا و جفا، مردانگی و نامردمی...

رمان ناف بُر برگرفته از تخیلات و تجربه‌های تلخ و شیرین فریبا امینی امینه است که با نثری ساده و روان مخاطب را پابه پای داستان می‌کشاند تا جایی که خواننده خود را در صحنه‌ی داستان تصوّر کرده و در واقع تا پایان کتاب با کاراکترهای قصه زندگی می‌کند و در طول این مسیر به هیچ وجه احساس خستگی و ملال نخواهد کرد.

در بخشی از رمان ناف بر می‌خوانیم:

دیدی بی‌حیای چش سفید، دیدی چه جوری اسممو انداختی سر زبون هر مرد و نامرد؟! یه عمر صورتمو با سیلی سرخ نیگه داشتم و آبروداری کردم که امروز از یه بی‌ناموس کمتر از زن که ناموس خودش هر شب زیر دس یه نفره سرکوفت تو رو بشنفم؟ خاک عالم تو سر من! کاش مرده بودم! کاش بچّه هام بی‌پدر شده بودن و تو بی‌شرم بی‌آبرو رو ننه صدا نزده بودن!
دهان آمیرزا کف کرده بود و به نفس نفس افتاده بود. یک بند هوار می‌کشید و بدوبیراه می‌گفت و به آذر که خون دهان و دماغش یکی شده بود مهلت حرف زدن نمی داد.
مملی با صدای بلند گریه می‌کرد. امیرعلی دست او را گرفته بود و کنج دیوار حیاط کز کرده بود و هاج و واج به کوکب نگاه می‌کرد.
کوکب طاقت نمی‌آورد. از بیرون به در اتاق می‌کوبید و به پدرش التماس می‌کرد:
آقاجون قربونت برم، آقاجون دورت بگردم، تو رو ارواح ننه‌م ولش کن! تو رو جون مملی نزنش! دیگه بسه شه تو رو خدا درو واکن!
قربانعلی همسایه دیوار به دیوار که با صدای نعره‌های آمیرزا آمده بود لب پشت بام تصمیم داشت از راه خرپشته به حیاط بیاید که کوکب متوجّه شد و قبل از این که پائین بیاید به طرفش رفت.
قربانعلی چشمش که به کوکب افتاد ایستاد، دستش را به کمرش زد و با صدای فریاد مانندی پرسید:
- همسایه چه خبره؟ آقات چشه؟ چرا افتاده به جون این زن بدبخت داره می‌کشدش؟ خدا رو خوش نمیاد. همین جوری وایسادی نیگا می‌کنی؟ برو جلوشو بگیر!!

 ۴۲۱ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-90387-6-3 

چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان ناف بر

برای دانلود رمان ناف بر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان ناف بر

نظرات رمان ناف بر

س حسنپور
۱۳۹۹/۳/۶
اول خسته نباشید ودست مریزاد به خانم امینی. دوم اینکه خیلی خوشحالم که یه زنم و تو این دوره به دنیا اومدم نه زمان روایت داستان. ادم دلش اتیش میگیره مظلومیت زن اون دوره زمونرو میبینه میخونه. واقعا ادم میمونه تو کار این مردا واقعا بچه انقدر ارزش داره که این بلاهارو ادم سر عشقش بیاره. حالا خوبه به قول و خود سلمان شب وروز برای کوکب بینوا گریه میکرده بعد چند سال رفت سرش زن اورد!!!!!از کل مردای داستان بیشتر از همه سلمان حال ادمو بهم میزد با اون رفتاراش با کوکب کبری. دلم سوخت واسه کوکب وقتی رفته جلوی در اتاق کبری لباسای شووورشو بگیره که اون حرفا رو شنید و گریه کردم واقعا. درکل نگارشش رو خیلی دوست داشتم مخصوصا اینکه به عمد بعصی واژه‌ها به زبان محاوره تهران قدیم نوشته شده بود😊🙏
محیا جلل
۱۳۹۸/۱/۱۶
سلام خانم امینی کتاب رو خوندم بسیار لذت بردم قصه بسیار عالی نوشته شده بود اونقدر جذاب و گیرا بود که من از یک جایی، داستان رو یک فیلم کامل با دقیق‌ترین جزئیات میدیدم وعجیب اینکه حتی بدون اینکه خودم نقشی در انتخاب بازیگران داشته باشم همگی خودشون در ذهنم جمع شدند، نکته دیگر اینکه بسیار دقیق به جزئیات پرداختید و این حجم دقیق جزئیات نه تنهااز جذابیت قصه کم نکرد بلکه به دلیل ادبیات بسیار قوی داستان رو جذاب تر میکرد و نکته آخر اینکه چقدر داستان فراز و فرود‌های محکمی داشت لحظه‌های بیم و امید لحظه‌های ترس و شادی، بسیار عالی بود بانو خداوند بر توفیق‌تان بیفزاید.
جواد مردانی
۱۳۹۸/۱/۱۷
اژ این که هنوزهم در میان نویسندگان کشورمون هنرمندانی هستند که به این زیبایی و با رعایت همه‌ی قواعد داستانی آثاری را بوجود می‌آورند که در ذهن خواننده ماندگار خواهد شد به خودم می‌بالم‌ به نظر من این کتاب از هر نظر بی‌نقص و با ادبیاتی بسیار جذاب و دلنشین ارزش بارها خواندن را دارد‌. سپاسگزارم از زحمات خانم فریبا امینی و سایت کتابراه. واقعا فوق العاده بود.
مشاهد همه نظرات (۳۶)