دانلود رمان چشمه آب حیات

  • از: حمزه سردادور
  • ناشر: انتشارات پر
  • ۴۲ رای
  • برای دانلود قانونی رمان چشمه آب حیات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی رمان چشمه آب حیات و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی رمان چشمه آب حیات

حمزه سردادور از پاورقی‌نویسان قدیمی ایرانی است که رمان‌های تاریخی فراوانی از وی در چند دهه اخیر به بازار کتاب راه یافته است و تجدید چاپ‌های متعدد این آثار نشانگر محبوبیت و عامه‌پسندی آن‌ها است. سردادور در سال ۱۲۷۵ هجری شمسی در تبریز به دنیا آمد؛ از دهه بیست تا اواخر دهه چهل در مجله «اطلاعات هفتگی» پاورقی نوشت و از عوامل جذابیت و فروش آن مجله، یکی نیز داستان‌های پرآب‌و‌تاب سردادور بود که پس از پایان چاپ آن‌ها در مجله، به شکل کتاب نیز در اختیار مخاطبین قرار می‌گرفت. برخی از این آثار عبارتند از: زندانی قلعه قهقه، از صید ماهی تا پادشاهی، در پس پرده، مه‌لقا، آزاد زنان، کیمیاگران، دختر قهرمان، افسانه‌ی قاجار، بانوی سربدار و..

چشمه‌ی آب حیات از آثار شگفت‌انگیز حمزه سردادور؛ ماجرای سرزمینی اسرارآمیز و جاوید با گنج‌های فراوان.
«ایرج»، پس از پایان تحصیلات در تهران همراه با دیگر محصلان اعزامی، به اروپا رفت و پس از گرفتن تخصص در زمینه‌ی بیماری‌های کودکان به تهران بازگشت. او با عشق و علاقه‌ای فراوان با دختر زیبایی به نام «طاهره» ازدواج کرد و صاحب پسری به نام سلیمان شد. ایرج در سال 1318 به طور ناگهانی با همسر و فرزندش و دوست خود «بهروز» به مسافرت رفته و بعد از چند ماه با ثروت هنگفتی به تنهایی به تهران بازگشت. بلافاصله بعد از ورود به تهران به مقامات نظامی‌ ذیربط مراجعه و با تقاضای محرمانه‌ای همه را شگفت‌زده کرد. دکتر تقاضا داشت که دولت چند هواپیمای نظامی در اختیارش بگذارد تا او شهری را که خودش به چشم دیده و تازه از آن‌جا برگشته است، کشف کند و تحویل دولت دهد. به زعم دکتر، این شهر بزرگ «چشمه‌ی آب حیات» نام دارد که در مرکز ایران، در میان ریگزارهای کویر قرار گرفته است و ثروتی عظیم دارد که می‌تواند دولت ایران را ثروتمندترین کشور دنیا کند...

 ۵۲۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-8007-79-4 

چاپ ۱۳۹۴: ۳۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود رمان چشمه آب حیات

برای دانلود رمان چشمه آب حیات و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  رمان چشمه آب حیات

نظرات رمان چشمه آب حیات

Hossein Javaherian
۱۳۹۸/۷/۴
خیلی خیلی عالی بود. حتما بخونیدش. این داستان در سال ۱۳۳۲ نوشته شده است. نویسنده علاوه بر تسلط به وقایع تاریخی ایران باستان، با علم و تکنولوژی هم آشنا بوده، به حدی که فکر میکنی این داستان تو سالهای اخیر نوشته شده، جایی که صحبت از وجود دوربینهای مدار بسته، تلفن موبایل، تلویزیون ماهواره‌ای و..... نشان دهنده قوه تخیل بالا و داشتن دانش فراوان این نویسنده داشته. ایشان سال ۱۳۴۹ فوت کرده ولی انگار که این داستان را دهه ۶۰ یا ۷۰ نوشته باشه.
مجید عبداله زاده
۱۳۹۶/۶/۱۱
با سلام کتاب هیجان انگیز، پر کشش و افسانه‌ای ست که توسط نویسنده سعی شده است تا شما را با دنیای صوفیان از نوع نعمت الهی‌ها و تفکراتشان اشنا سازد. به هر حال تلاش نویسنده موجب شد اینجانب و قطعا خوانندگان دیگر چند روزی مشغول باشند. و از. مطالعه داستانی پر ماجرا لذت ببرند.
عیاری بکتاش
۱۳۹۹/۷/۲۵
رمان بسیار جذاب وپرکشش هست قلم روان و تصویر سازی فوق العاده خوب داره، اصلا تصور نمیشه این کتاب سالهای دوری نوشته شده و این نشون میده تسلط سواد آگاهی نویسنده خیلی بیشتروفراتر از زمان خودش بوده.
به هر ایرانی و فارسی زبون خوندنش پیشنهاد میکنم%
🌟🌟🌟🌟🌟۵ستاره طلائی
مشاهد همه نظرات (۳۳)