دانلود فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم

  • ناشر: فصلنامه پژوهش های حقوقی قانون یار
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم

فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم، منتشر شد. بررسی موارد شروع دادرسی و ختم آن و بررسی کیفیت حل و فصل دعاوی کیفری در شورای حل اختلاف، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

جوان یا نوجوانی که به سرقت و جیب بری و قاچاق مواد مخدر و نظایر این گونه اعمال ضد اجتماعی عادت کرده است به صرف توقف سه ماه یا شش ماهه در کانون اصلاح و تربیت تغییر روش نخواهد داد و هر گاه از زندان و یا کانون اصلاح و تربیت آزاد شود مجددا چون حرفه و کار شرافتمندانه نمی‌داند و ترک عادات قدیمی برایش مشکل است به محیط سابق و زندگی فساد آمیز خود مراجعت خواهد کرد.

بنابراین متفکرین و متخصصین اجتماعات غربی با ابداع و استقرار سیستم صدور حکم محکومیت به مدت نا معین مسئله اصلاح و تربیت و نوجوانان را به نحو مطلوب حل کرده و به موازات آن با تشکیل سازمان‌های اختصاصی وابسته به دادگاه‌های اطفال برای استقرار یک نظم نوین در زندگی بی بندوبار نوجوانان بزهکار و ناسازگار راه حل‌های جدیدی یافته و بدین گونه از فشار بار دادگاه‌های اطفال نیز به نحو محسوسی کاسته است.

 ۱۳۶ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2588-6452 

چاپ ۱۳۹۸: ۶۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

علل و انگیزه‌های بزهکاری نوجوانان و رابطه معنادار ویژگی‌های تربیتی و روانی
تحلیلی بر مسئله قانون حاکم بر ازدواج ایرانیان در خارج از کشور
مبانی، اصول و برنامه‌های پلیس ترمیمی (میانجیگری پلیسی)
بررسی موارد شروع دادرسی و ختم آن
بررسی کیفیت حل و فصل دعاوی کیفری در شورای حل اختلاف
نقش ارزیابی دلایل و تقابل علم دادرس در اثبات دعوا

راهنمای دانلود فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم

برای دانلود فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه الکترونیکی پژوهش‌های حقوقی قانون یار - شماره نهم