دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 7


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 7 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 7

فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 7، منتشر شد. بررسی تأثیر استراتژی مدیریت تنوع محصول بر عملکرد زنجیره تأمین در صنعت خودروسازی و مروری بر برون سپاری در مدیریت زنجیره تامین، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از فصلنامه می‌خوانید.

امروزه هر سازمان تجاری حداقل بخشی از یک زنجیره تأمین است و خیلی از سازمان‌ها بخشی از چندین زنجیره تأمین هستند. در سال‌های اخیر افزایش پیشنهادات تنوع محصول و خدمات توسط بنگاه‌ها برای فراهم‌سازی انتخاب بیشتر برای مشتری و تولید فرصت برای عملکرد بهتر رقبا روند روبه رشدی داشته است.

تنوع محصول پیامدهای زیادی برای هر دو فرآیند تولید و زنجیره تأمین دارد. با توجه به افزایش رقابت در صنعت خودرو در داخل و خارج کشور و الزام شرکت‌ها به تولید محصولات متنوع، هدف این مقاله، تعیین تأثیر استراتژی مدیریت تنوع محصول بر قابلیت و عملکرد زنجیره تأمین صنعت خودروسازی است.

 ۵۹ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2645-4394 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

بررسی تاثیر سبک رهبری تحول‌گرا و فرهنگ یادگیری سازمانی بر اجرای برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP)
تاثیر سرمایه فکری بر عملکرد سازمان با توجه به نقش متغیر میانجی مدیریت دانش؛ مطالعه موردی: شرکت‌های صنایع غذایی استان مازندران
بررسی تأثیر استراتژی مدیریت تنوع محصول بر عملکرد زنجیره تأمین در صنعت خودروسازی
مروری بر برون سپاری در مدیریت زنجیره تامین

راهنمای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 7

برای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 7 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های کاربردی مهندسی صنایع - شماره 7