دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های گردشگری و توسعه پایدار - شماره 4


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های گردشگری و توسعه پایدار - شماره 4 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های گردشگری و توسعه پایدار - شماره 4

فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های گردشگری و توسعه پایدار - شماره 4، منتشر شد. بررسی توان گردشگری در استان چهارمحال و بختیاری و برنامه‌ریزی استراتژیک توسعه گردشگری در منطقه نمونه گردشگری انشان در استان خوزستان، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از فصلنامه می‌خوانید.

مناطق نمونه گردشگری یکی از ارکان توسعه گردشگری در کشور است که می‌تواند زمینه‌ساز رونق اقتصادی پویا در این بخش باشد. تدوین الگوهای برنامه‌ریزی استراتژیک در مناطق نمونه گردشگری، زمینه و بستر پیشرفت علمی و هدفمند گردشگری در کشور را مهیا خواهد ساخت. در همین راستا در این مطالعه با استفاده از رویکرد برنامه‌ریزی استراتژیک، مدل تدوین راهبردها و راهکارهای توسعه گردشگری در منطقه نمونه گردشگری انشان در استان خوزستان تدوین گردید.

 ۹۲ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2645-4866 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

برنامه‌ریزی استراتژیک توسعه گردشگری در منطقه نمونه گردشگری انشان در استان خوزستان
مطالعه شاخص‌های پایداری در طراحی مجموعه‌های گردشگری؛ نمونه موردی: روستای گردشگری کیپارا و روستای گردشگری باتوا
بررسی و ارائه راهکارهای نوین در خصوص ارتباط بین نقش گردشگری خرید و جذب گردشگر (داخلی و خارجی) جهت توسعه و پیشرفت صنعت گردشگری بندر چابهار ایران
بررسی توان گردشگری در استان چهارمحال و بختیاری
آسیب‌شناسی سیاست‌گذاری عمومی در حوزه توریسم روستایی؛ مطالعه موردی: استان لرستان
بررسی امکان اعتلای منزلت اجتماعی، صنعت توریسم، هویت، فرهنگ و اقتصاد شهری با رویکرد پیاده محوری در بافت مرکزی شهر شیراز؛ مورد مطالعه: مجموعه ارزشمند باغ مینو با محوریت کوچه 39خیابان زند (ادیان) شیراز
تعیین ارزش حفاظتی و تفرجی پارک بزرگ ایران شهر یاسوج با استفاده از تمایل به پرداخت افراد

راهنمای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های گردشگری و توسعه پایدار - شماره 4

برای دانلود فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های گردشگری و توسعه پایدار - شماره 4 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه علمی تخصصی پژوهش‌های گردشگری و توسعه پایدار - شماره 4