دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26

  • ناشر: پژوهش های نوین علوم مهندسی
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26

فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26، منتشر شد. شناسایی ‌و ‌اولویت‌بندی‌ عوامل‌ موثر‌ بر‌ مدیریت زنجیره تامین سبز در‌ صنعت بانکداری و تعیین تراوایی با استفاده از مفهوم واحدهای جریانی در یکی از میادین گازی جنوب ایران، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از فصلنامه می‌خوانید.

امروزه بسیاری به دلیل مشکلاتی از قبیل معلولیت، نابینایی، برخی نارسایی‌های عصبی و... توان جابجایی بدون کمک
دیگران با تکیه بر توان بدنی خود را ندارند. این پروژه در ارتباط با طراحی وسیله‌ای با عنوان تنابر تعریف شده است. تنابر نام وسیله‌ای است که به منظور کمک به بیماران هدف و به ویژه معلولانی که در جابجایی مشکل دارند، تعریف شده است.
مهم‌ترین معیارهای مرتبط با طراحی این وسیله که رعایت آن‌ها به طرح اعتبار می‌بخشند. عبارتند از: ایمنی طرح، کاربردی بودن آن، سبک بودن دستگاه، هزینه ساخت و نهایتا زیبایی ظاهری.

در این پروژه طراحی مکانیزم اولیه، علل انتخاب آن به عنوان مکانیزم هدف، مباحثی چون پایداری و تحلیل تنش، سیستم بالابر و در انتها سیستم چرخش مورد بررسی قرار گرفته است که هر کدام فصلی را به خود اختصاص داده‌اند. به طور خلاصه با تکیه بر معیارهای طراحی و مطالعه بر روی طرح‌های مشابه و انجام محاسبات دستی یک مکانیزم چهار میله‌ای به عنوان مکانیزم پایه انتخاب شده است که از جنس آلومینیوم بوده و عکس‌های مربوطه به مکانیزم و ابعاد دقیق‌تر در متن گنجانده شده‌اند.

 ۴۶ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-3809 

چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

طراحی و تحلیل مکانیزم تنابر
شناسایی ‌و ‌اولویت‌بندی‌ عوامل‌ موثر‌ بر‌ مدیریت زنجیره تامین سبز در‌ صنعت بانکداری؛ مطالعه موردی: بانک سپه
تعیین تراوایی با استفاده از مفهوم واحدهای جریانی در یکی از میادین گازی جنوب ایران
بهینه‌سازی فرآیند تولید گوگرد از گازهای اسیدی با روش کلاوس در پالایشگاه گازی با استفاده از نرم افزار Aspen HYSYS

راهنمای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26

برای دانلود فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  فصلنامه‌ پژوهش‌های نوین علوم مهندسی - شماره 26