دانلود کتاب قوم و علوم اجتماعی در کلام الله

  • از: شهروز حسنی
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب قوم و علوم اجتماعی در کلام الله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب قوم و علوم اجتماعی در کلام الله و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب قوم و علوم اجتماعی در کلام الله

کتاب قوم و علوم اجتماعی از منظر کلام خدا  نوشته‌ی شهروز حسنی روشی نوینی را برای پردازش مفهومی به کلمات خداوند در قرآن کریم معرفی می‌کند به این ترتیب که با محور قرار دادن یک کلمه خاص تمام آیاتی که آن کلمه و مشتقاتش به نحوی در آن به کار رفته است را لیست می‌کند و خواننده پس از مطالعه این آیات با این روش به ذهنیتی از مفهوم آن کلمه خاص می‌رسد که بسیار نزدیک به معنای واقعی آن در کلام الله است.

 ۳۷۵ صفحه، ۵۶۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-6829-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب قوم و علوم اجتماعی در کلام الله

برای دانلود کتاب قوم و علوم اجتماعی در کلام الله و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  قوم و علوم اجتماعی در کلام الله
Parastoo Moazami
۱۳۹۶/۹/۱۴
در حقیقت این کتابی شبیه گلچین بسیار کوچکی از یک فرهنگ لغت قرآنی. در حالیکه بنده تصور داشتم از منظر تفسیر و تدبیر با رویکرد اجتماعی به این اسامی خاص پرداخته شده و در پایان شاهد نتیجه گیری و کشف و شهود بیشتر...
Sajad Salemi
۱۳۹۶/۸/۱۳
بهترین کتابی است که زودباورش کردم
Mehdi Tamadon Rastegar
۱۳۹۶/۴/۲۰
کتاب مذهبی خوبی است.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)