دانلود ماهنامه زندگی خوب - شماره 5

  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه زندگی خوب - شماره 5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه زندگی خوب - شماره 5 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه زندگی خوب - شماره 5

ماهنامه زندگی خوب - شماره 5 منتشر شد. درمان خانگی فشار خون بالا، فواید زنجبیل، تشخیص عسل طبیعی، کافئین مفید است یا مضر، غذا‌های مفید برای سرخرگ‌ها، جایگزین غذا‌های مضر، مدیریت حقوق ماهیانه، داستان کوتاه مرز، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از ماهنامه زندگی خوب می‌خوانید.

با توجه به توصیۀ رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از کالای ایرانی، باید از تولیدات داخلی حمایت کنیم ولی نکته‌ای هم در این جا مطرح است و آن این که تولید کنندگان محترم و زحمت‌کش ایرانی هم باید با تولید کالا‌های با کیفیت در واقع از مصرف کنندۀ ایرانی حمایت کنند. در روز‌های اخیر به دلیل نوسانات قیمت ارز، قیمت کاغذ در وضعیت نگران کننده‌ای قرار گرفت که با همت مسؤلان، کاغذ در زمرۀ کالا‌های اساسی قرار گرفت و این باعث شد قشر آسیب‌پذیر تولید کنندۀ کالا‌های فرهنگی کتاب و مجله و غیره نفس راحتی بکشد! چون اگر کاغذ گران‌تر این که هست بشود، فرهنگ مملکت ضربۀ جبران ناپذیری خواهد خورد.

ماهنامه زندگی خوب صادقانه تلاش دارد تا به بهبود زندگی ایرانیان کمک کند و برای نیل به این هدف شما را با اطلاعات فراوانی در زمینۀ موضوعات مهم گوناگون نظیر پیشگیری از سرطان، رژیم غذایی، مسائل روان‌شناختی، تربیت فرزند و موضوعات مشابه آشنا خواهد کرد.

 ۵۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷: ۳۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰ ت - 0.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

درمان خانگی غشار خون بالا
فواید زنجبیل
تشخیص عسل طبیعی
کافئین مفید است یا مضر
غذا‌های مفید برای سرخرگ‌ها
جایگزین غذا‌های مضر
مدیریت حقوق ماهیانه
داستان کوتاه مرز

راهنمای دانلود ماهنامه زندگی خوب - شماره 5

برای دانلود ماهنامه زندگی خوب - شماره 5 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه زندگی خوب - شماره 5

نظرات ماهنامه زندگی خوب - شماره 5

نصرالله سرخابی
۱۳۹۷/۷/۱۵
کتابراه ممنونم
مشاهد همه نظرات (۱)