دانلود ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران

  • از: ماهنامه سفر
  • ناشر: ماهنامه سفر
  • ۳ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران

ویژه نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران – ۱۳۹۵ منتشر شد. این ویژه نامه حاوی اطلاعات، پیشینه عملکرد و فعالیت‌های بیش از ۷۰ تن از مدیران، پژوهشگران، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان صنعت گردشگری ایران است که در سال ۱۳۹۵ و در روز جهانی جهانگردی در مراسمی با حضور رییس جمهور موفق به دریافت تندیس زرین و تقدیرنامه شدند.

بازار سفر در ایران رو به توسعه است و آگاهی از عملکرد چهره‌های فعال در این حوزه می تواند زمینه‌های توسعه کسب و کار را تسهیل نماید. ماهنامه سفر با درک چنین ضرورتی اقدام به انتشار بانک اطلاعات کارگزاران حرفه‌ای در رشته‌های مختلف در صنعت گردشگری ایران نموده است.

این مجموعه‌ای است دو زبانه (فارسی و انگلیسی) که با همکاری معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منتشر شده و ضمن آن شناسنامه کارگزاران حرفه‌ای صنعت گردشگری ایران جهت ثبت در سازمان جهانی جهانگردی، سفارت‌خانه‌های خارجی در تهران و نمایندگی‌های اطلاع‌رسانی ایران در خارج از کشور ارسال می‌گردد.

این مجموعه تلاشی است برای شناسنامه دار نمودن کارگزاران این حرفه تا امکان ارتباط و تماس‌های بعدی و توسعه بازار سفر مهیا گردد.

 ۱۱۸ صفحه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران

برای دانلود ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران

نظرات ماهنامه سفر - شماره 61: ویژه‌نامه برترین‌های صنعت گردشگری ایران

Behzad Adilinasab
۱۳۹۸/۹/۹
این نشریه با دادن الگوهای برتر صنعت گردشگری در ایران وجهان باعث تولید و بازتولید اندشهای نوین در این صنعت بویژه از سوی تحصیل کرده‌های این رشته در مقاطع ارشد ودکتری می‌شود. که به نوبه خود موجب رشد اقتصادی در این بخش میگردد.
سعید درگاهی
۱۳۹۷/۵/۳۰
کتاب جالبیه و مفید
مشاهد همه نظرات (۲)