دانلود ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97

  • ناشر: ماهنامه طنز نیمروز
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97

ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97، منتشر شد. پرونده ویژه این شماره از ماهنامه طنز نیمروز به موضوع اقتصاد از زاویه رانت و فساد اختصاص یافته است. این شماره را با شیطنت بیشتری بخوانید.

این روزها حکایت «مردم» و برخی از «همین مردم» که انگار خون‌شان رنگین‌تر از آن «مردم» است، حکایت درویش و خواجه در کتاب لطایف‌الطوایفِ فخرالدین علی‌صفی است. «درویشی نزد خواجه‌ای بخیل رفت و گفت: پدر من و تو آدم، و مادرمان حوا است، پس ما برادر هستیم و تو این همه مال اندوخته‌ای و من چیزی ندارم. از تو می‌خواهم که سهم مرا بدهی. خواجه به غلام خود دستور داد یک سکه سیاه به او بدهد. درویش گفت:‌ ای خواجه! چرا در قسمت کردن، برابری و عدالت را رعایت نکردی؟ خواجه گفت: ساکت باش وگرنه برادران دیگر خبردار می‌شوند و همین مقدار هم به تو نمی‌رسد!»

حالا خواجه می‌گوید سکه سیاه، شما بخوانید هزاران سکه و هزاران دلار که انگار عده‌ای ساکت شدند تا دیگر برادران خبردار نشوند. این وسط یک عده سهم‌خواهی می‌کنند، مردم تماشا می‌کنند و مسئولان هم دقیقا معلوم نیست چه کار می‌کنند. به هر حال این دیگر حرف ما نیست که فردا روز بگویند «سیاه‌نمایی کرده‌اید.» این مسئله‌ای است که خود مسئولان هم دیگر پذیرفته‌اند.

 ۳۶ صفحه، ۶ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷: ۴۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

آری اینچنین بود برادر
فرهنگ لغت فساد و حومه
فساد در کلام بزرگان
آموزش ماهیگیری با عمو ارسلان
فساد از آنچه که می‌بینید، در مسئولان بیشتر است
جیمبو و ابعاد گسترده قاچاق در کشور
روتین زیرمیزی
این همه تصمیم را از رختخواب آورده‌ایم
بدون تاریخ، بدون امضا
رئیس نامحسوس
در بغل شاعر
رقصیدن خواص، آزاد است
پنجره جادویی نقل و انتقالات

راهنمای دانلود ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97

برای دانلود ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97

نظرات ماهنامه طنز نیمروز - شماره 34 - شهریور 97

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.