دانلود ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97

  • ناشر: ماهنامه طنز نیمروز
  • ۲ رای
  • برای دانلود قانونی ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97

ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97 منتشر شد. پدرنامه، گلچین روزگار، پر از نوسان قیمت است، پوشک در کلام بزرگان و انتشار نخستین صحبت‌های کوروش کبیر بالافاصله پس از تولد، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

قدیم‌ها وقتی می‌خواستند روزنامه‌نگار منتقد یا مخالفی را سرکوب کنند و صدایش را خفه، ابتدا سعی می‌کردند با ده‌ها واسطه با او مذاکره کنند و با نرمش از او بخواهند از انتقادهای تندش دست بردارد. وقتی مذاکره جواب نمی‌داد، در سکوت خبری و بدون حاشیه او را بازداشت می‌کردند و در بهترین حالت ممنوع‌الکار؛ اما الان دوره و زمانه عوض شده. روزنامه‌نگار منتقد را آشکار و واضح جلوی ده‌ها دوربین مداربسته شکنجه می‌دهند و در نهایت بدن بی‌جانش را قطعه‌ قطعه می‌کنند. کلا سیاستمدارها هم دیگر حوصله‌ی سیاست چیدن و نقشه کشیدن ندارند. همان اول می‌روند سر اصل مطلب؛ و اما مقوله مظلوم همچنان نقد است و نقد.

قدیم‌ها وقتی مدیری یا مسئولی در انجام وظایفش کوتاهی می‌کرد یا خلافی مرتکب می‌شد، اگر خودش استعفا نمی‌داد و عذرخواهی نمی‌کرد، قطعا برکنار می‌شد؛ اما الان دوره و زمانه عوض شده. مدیر یا مسئولی حتی اگر باعث شود میلیون‌ها دلار ارز، بی‌حساب و کتاب برای وارد کردن «تقریبا هیچ» اختصاص داده شود، اگرچه استعفا می‌کند اما به دلیل سال‌ها تجربه و خدمت صادقانه، مسئولیتی مهم‌تر در جایگاهی دیگر به او می‌دهند. به هر حال قحط‌الرجال است و باید از نیروهای توانمند تا جایی که می‌شود بهره جست. تا جایی که می‌شود!

 ۴۰ صفحه، ۱۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پدرنامه
گلچین روزگار، پر از نوسان قیمت است!
پوشک در کلام بزرگان
انتشار نخستین صحبت‌های کوروش کبیر بالافاصله پس از تولد
حادثه تلخ آتش‌سوزی مدرسه‌ای در زهدان و فوت 4 دانش‌آموز
مایک پمپئو در برنامه حالا خورشید
خطر؛ به ولنتاین نزدیک می‌شوید
دکترها دست‌فروشی می‌کنند
بالماسکه در ورزشگاه آزادی
نصب هرگونه «شعر» پیگرد قانونی دارد

راهنمای دانلود ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97

برای دانلود ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97

نظرات ماهنامه طنز نیمروز - شماره 36- زمستان 97

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.