دانلود کتاب ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 32

  • ناشر: مدیریت رسانه
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 32 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 32 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 32

از جمله مطالب شماره سی و دوم ماهنامه مدیریت رسانه می‌توان به چالش‌های ورود به صنعت ماهواره در ایران، بررسی تأثیر استفاده از اینترنت بر پیشرفت تحصیلی، بررسی ارتباطات و رسانه از منظر امام علی (ع) در نهج البلاغه، مقایسه تطبیقی اسامی شخصیت‌های تلویزیونی و اسامی موالید، مدیریت رسانه‌ای در سازمان‌های غیر رسانه‌ای و قوانین و مقررات بین‌المللی حاکم بر اینترنت با اشاره مقایسه‌ای با این مقررات در ایران اشاره کرد.

سرمقاله شماره سی و دوم «مدیریت رسانه» با عنوان لزوم کارآفرینی کمپین‌های تبلیغاتی به عنوان واسطه‌گران بازار رسانه‌ای توسط دکتر مریم حق شناس، دکتری مدیریت رسانه از دانشگاه تهران نوشته شده است.

یوسف قدکساز خسروشاهی، دکتر سیدمهدی شریفی/ علی نوبری/ میکائیل دیانی، دکتر زهرا محمدی/ فاطمه سادات رضوی، حسین فراهانی نیک/ فرزانه حسام، مهدی کشاورزیان/ میثم احمدنیا و سیدمحسن عسگرزاده مقالات این شماره از نشریه را به رشته تحریر درآورده‌اند.

در پایان نیز مقاله‌ای انگلیسی در مورد جامعه هوشمند سایبری منتشر شده است. این مقاله در سال 2016 در یکی از نشریات خارجی به چاپ رسیده است که در مدیریت رسانه بازنشر شده است.

 ۱۰۰ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2423-4672 

چاپ ۱۳۹۶: ۶۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

چالش‌های ورود به صنعت ماهواره در ایران
بررسی تأثیر استفاده از اینترنت بر پیشرفت تحصیلی
بررسی ارتباطات و رسانه از منظر امام علی (ع) در نهج البلاغه
مقایسه تطبیقی اسامی شخصیت‌های تلویزیونی و اسامی موالید
مدیریت رسانه‌ای در سازمان‌های غیر رسانه‌ای
قوانین و مقررات بین‌المللی حاکم بر اینترنت با اشاره مقایسه‌ای با این مقررات در ایران
جامعه هوشمند سایبری ((مقاله انگلیسی))

راهنمای دانلود کتاب ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 32

برای دانلود کتاب ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 32 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ماهنامه مدیریت رسانه - شماره 32