دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره سیزدهم: بازی‌های دیجیتال و غوطه‌وری


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره سیزدهم: بازی‌های دیجیتال و غوطه‌وری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

کتاب‌های مرتبط

بیشتر ›

معرفی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره سیزدهم: بازی‌های دیجیتال و غوطه‌وری

ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره سیزدهم: بازی‌های دیجیتال و غوطه‌وری، به تلاقی بین مفهوم غوطه‌وری و بازی‌های دیجیتال پرداخته است؛ در زمینه بازی‌های دیجیتال، این مفهوم، توجه بازی‌سازان، بازی‌پژوهان، طراحان بازی و بازیکنان را به خود جلب کرده است.

غوطه‌وری یک مفهوم بنیادی برای فهم این موضوع است که انسان‌ها چگونه درگیر رسانه می‌شوند، چگونه با رسانه کنش متقابل دارند و چگونه پیام‌های رسانه‌ای شده را درک می‌کنند. ما در این جا، به کنکاش درباره غوطه‌‌وری در بازی‌های دیجیتال پرداخته‌ایم. ماهیت «غوطه‌وری» نزد پژوهشگران با عبارات متفاوتی تعریف شده، «کنش شناختی»، «تجربه رواشناختی»، «شبیه‌سازی جسمانی»، «درگیری رفتاری خیالی» و حتی «مشغولیت احساسی». اما با این حال نقطه مشترک همه تعاریف پیرامون مفهوم غوطه‌‌وری، بودن در موقعیتی مطلوب و مهم از تعامل بین انسان و رسانه است.

تکنولوژی‌های رسانه‌ای امروز با سرعت و شتابی بالا در ایجاد با کیفیت‌تر این موقعیت مهم و مطلوب می‌کوشند تا هر چه سریع‌تر بتوانند انسان‌ها را از واقعیت‌ها و تجربه‌های محدود زندگی کنده و به دنیایی با آزادی تجربه شگفت‌انگیز رهنمون سازند. غوطه‌وری بخشی گران‌بها از تجربه بازیکنان است بنابراین، درک غوطه‌‌وری نه تنها به ما می‌گوید که افراد چه کارهایی را در طول بازی‌کردن انجام می‌دهند، بلکه بیان می‌دارد که چرا و چگونه این کارها را انجام می‌دهند.

 ۵۶ صفحه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مروری بر پژوهش‌های برتر
معرفی مقالات پر استناد
معرفی کتاب‌های برتر
معرفی رساله و پایان‌نامه
اطلاع نگاشت
معرفی پژوهشگران برتر
معرفی مجلات علمی برتر
معرفی کنفرانس‌های علمی برتر

راهنمای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره سیزدهم: بازی‌های دیجیتال و غوطه‌وری

برای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره سیزدهم: بازی‌های دیجیتال و غوطه‌وری و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره سیزدهم: بازی‌های دیجیتال و غوطه‌وری