دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره پانزدهم: بازی‌های اجتماعی


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره پانزدهم: بازی‌های اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

کتاب‌های مرتبط

بیشتر ›

معرفی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره پانزدهم: بازی‌های اجتماعی

در ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره پانزدهم: بازی‌های اجتماعی، به بررسی و مطالعه بازی‌های اجتماعی و آنلاین در بستر پلتفرم موبایل و همچنین نقش و تأثیر نوآوری در آن می‌پردازیم.

اصطلاحات سرگرمی، بازی‌های آنلاین، بازی‌های شبکه‌های اجتماعی، اعتیاد به بازی، لذت‌بخش بودن و تمایل به ادامه بازی در مطالعات حوزه بیشتر مورد توجه بوده‌اند.

با توسعه و رونق گرفتن بازی‌های اینترنتی که تعداد زیادی از کاربران را به تعاملات آنلاین به وسیله بازی دعوت می‌کنند، مبحث بازی‌های اجتماعی داغ شده است. افزایش نفوذ گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها نیز در اشاعه این قبیل بازی‌ها تاثیرگذار بوده است. این بازی‌ها در ژانرهای متنوعی کاربران را به خود فرا می‌خوانند و گاهی تعداد کاربران در یک بازی به ده‌ها میلیون نفر نیز می‌رسد. فهم تعاملات این توده عظیم از بازیکنان موضوعی پژوهشی است که مورد توجه پژوهشگرانی از سراسر دنیا قرار گرفته است.

 ۳۸ صفحه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مروری بر پژوهش‌های برتر
معرفی مقالات پر استناد
معرفی کتاب‌های برتر
معرفی رساله و پایان نامه
اطلاع نگاشت
معرفی پژوهشگران برتر
معرفی مجلات علمی برتر
معرفی کنفرانس‌های علمی برتر

راهنمای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره پانزدهم: بازی‌های اجتماعی

برای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره پانزدهم: بازی‌های اجتماعی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره پانزدهم: بازی‌های اجتماعی