دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره چهاردهم: بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی


خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره چهاردهم: بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

کتاب‌های مرتبط

بیشتر ›

معرفی ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره چهاردهم: بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی

در ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره چهاردهم: بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی، به موضوع محوری سبک زندگی پرداخته‌ شده است، موضوعی تحقیقاتی که به لحاظ ماهیت میان‌ رشته‌ای، طیف وسیعی از رشته‌های دانشگاهی و رویکردهای پژوهشی را تحت تاثیر قرار داده است.

مفهوم سبک زندگی در واقع از حوزه جامعه شناسی به رشته‌های دیگر سرایت کرده، همچنین این مفهوم از جمله مفاهیم علوم اجتماعی است که اخیرا بسیار مورد توجه قرار گرفته است. سبک زندگی، به مجموعه علایق، افکار، رفتارها و گرایش‌های اخلاقی و رفتاری یک فرد، گروه یا فرهنگ اطلاق می‌شود. سبک زندگی، می‌تواند متاثر از عادات رفتاری بازیکنان و محتوای بازی‌های دیجیتال بوده و یا می‌تواند بر این عادات و گرایشات رفتاری تاثیر بگذارد.

بازی‌ کردن بازی‌های دیجیتال می‌تواند بر ارتباط والد، فرزندی، عملکرد تحصیلی، عادات غذایی، عادات استراحت و خواب اثرگذار باشد. همچنین برخی از بازی‌های جدی می‌توانند باعث بهبود سبک زندگی و هدایت بازیکنان به سمت سبک زندگی سالم شوند. از طرفی نحوه و عادات بازی‌ کردن بازیکنان نیز می‌تواند تحت تاثیر سبک زندگی آن‌ها باشد. کشورهای اروپای غربی، آمریکا و کانادا، ژاپن، چین، هند و استرالیا بیشترین تحقیقات را در زمینه بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی انجام داده‌اند. این حوزه از پژوهش‌های مرتبط با بازی‌های دیجیتال حوزه پژوهشی نسبتا کوچک و جوانی به حساب می‌آید که پژوهشگران آن تعداد تحقیقات اندکی در این رابطه دارند و پژوهشگران برجسته نیز که تعداد ارجاعات پژوهشی بالایی دارند، دارای یک یا نهایتا دو پژوهش در این زمینه هستند.

 ۳۸ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید مجلهنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مروری بر پژوهش‌های برتر
معرفی مقالات پر استناد
معرفی کتاب‌های برتر
معرفی رساله و پایان‌نامه
اطلاع نگاشت
معرفی پژوهشگران برتر
معرفی مجلات علمی برتر
معرفی کنفرانس‌های علمی برتر

راهنمای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره چهاردهم: بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی

برای دانلود ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره چهاردهم: بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  ماهنامه مطالعات بازی: دریچه - شماره چهاردهم: بازی‌های دیجیتال و سبک زندگی
سیدجلال سجادی
۱۳۹۷/۶/۲
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)