دانلود مجله کسب و کار هاروارد - ژوئن 2015

  • ناشر: مجله کسب و کار هاروارد
  • ۱۸ رای
  • برای دانلود قانونی مجله کسب و کار هاروارد - ژوئن 2015 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی مجله کسب و کار هاروارد - ژوئن 2015 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی مجله کسب و کار هاروارد - ژوئن 2015

مجله کسب و کار هاروارد، به صورت ماهنامه از طرف مدرسه کسب و کار هاروارد منتشر می شود، از معتبر ترین و کاربردی ترین نشریات کسب و کار و مدیریت است. مدرسه کسب و کار هاروارد همواره تلاش داشته تا جدیدترین و مهمترین مباحث و چالش های روز را پوشش دهد. اغلب اساتید معتبر این زمینه مقالات و نتایج تحقیقات خود را در این مجله منتشر می نمایند.

 ۱۰۶ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

تحقیق و توسعه؛ برای نوآوری، به عرصه‌های دور نظر بیندازید!
از تحقیق خود دفاع کنید؛ ما نمی‌توانیم علامت‌های تجاری که هر روز می‌بینیم را به یاد آوردیم!
چگونه انجامش دادم... یکی از موسسان توئیتر، در زمینه خلق فرصت‌ها
ایده شگرف
شما به یک استراتژی نوآوری نیاز دارید؛ یک استراتژی کسب‌وکار به تنهایی باعث نمی‌شود که در طول زمان، تمام تلاش‌هایتان برای نوآوری مفید و همراستا باشند!
روشنگری در زمینه انسان و ماشین
تکنولوژی   
فراتر از خودکارسازی؛ خودکارسازی، یک عصر جدید است. جایی که کارکنان دانشی با کمک ماشین‌ها کارهایی انجام می‌دهند که هیچکدام به تنهایی قادر به انجام آن نیستند!
اقتصاد و جامعه        
تجزیه بزرگ؛ تکنولوژی‌های دیجیتال، در حال انتقال اقتصاد به یک وضعیت فوق‌العاده‌اند. بازدهی رو به افزایش است، اما  کارکنان سهم ناچیزی در آن دارند!
استراتژی    
سازمان خودتنظیم؛ چگونه شرکت علی بابا (قول تجارت الکترونیک دنیا) از منطق الگوریتم‌ها برای بازطراحی دائمی خود بهره برد!
تکنولوژی    
وقتی رئیس‌تان شلوار آهنی می‌پوشد! وقتی ماشین‌ها در حال تبدیل از یک «ابزار» به یک «هم‌تیمی» هستند، کمک به افراد برای اعتماد با آنها، ضروری است.
بازاریابی
روشی بهتری برای ترسیم استراتژی برند؛ سرانجام ابزاری برای بازاریاب‌ها پیدا شد که نقشه جایگاه برند خود را با فاکتورهای بازار بسنجند و مدیریت کنند.
مدیریت دانش
کارخانجات استعدادهای لاکچری؛ چه چیزی باعث موفقیت چشمگیر گروه شرکت‌های صنعت مد نسبت به تک برندها می‌شود؟ روش آنها برای تربیت طراحان و مدیران!
مدیریت بر خود؛ چگونه بر حواس‌پرتی دیجیتالی غلبه کنیم!
مطالعه موردی؛ شوخی یا آزار و اذیت؟!
ترکیب؛ اعتماد و بیت کوین
کار و زندگی؛ جورج میشل

راهنمای دانلود مجله کسب و کار هاروارد - ژوئن 2015

برای دانلود مجله کسب و کار هاروارد - ژوئن 2015 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  مجله کسب و کار هاروارد - ژوئن 2015