دانلود کتاب صوتی مربا فروشی هالی و نلی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی مربا فروشی هالی و نلی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی مربا فروشی هالی و نلی

کتاب صوتی مربا فروشی هالی و نلی نوشته گلوریا ویلن، درباره‌ی دختر کوچکی است که به همراه مادرش به جنگل می‌رود تا برای مغازه‌ی مربا فروشی‌شان میوه جمع کند. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی مربافروشی هالی و نلی می‌شنویم:

ما در میشیگان شمالی زندگی می‌کنیم. جایی که تو فصل زمستون اون‌قدر برف می‌باره که انگار زمین پتوی سفیدی روی خودش می‌ندازه و به خواب می‌ره.

اواخر ماه جون، من و مادرم تو جنگل روی زانو نشسته بودیم و از بین گل‌ها و گیاهان مختلف به دنبال پیدا کردن توت‌فرنگی وحشی بودیم. اون‌ها اندازه‌ی ناخن انگشت کوچیک من بودن و من هر چقدر توت‌فرنگی می‌چیدم، نمی‌تونستم سبدی که همراهم بود رو پر کنم. ولی سبد مامان دیگه تقریبا پر شده بود.

بعد از چند ساعت، هوا خیلی گرم شده بود. بخاطر اینکه کل روز روی زانو راه می‌رفتم تا توت‌فرنگی پیدا کنم، زانوم هم درد گرفته بود. مورچه‌های قرمز هم رحمی نداشتن و دائما من رو گاز می‌گرفتن.

 ۱۷ دقیقه، ۲۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۷ دقیقه
مربا فروشی هالی و نلی

راهنمای دانلود کتاب صوتی مربا فروشی هالی و نلی

برای دانلود کتاب صوتی مربا فروشی هالی و نلی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  مربا فروشی هالی و نلی
❤️Aylar Gh
۱۳۹۹/۱/۱۵
بله منو خشنود کرد، آموزش نحوه امکان کسب درآمد و تلاش برای تهیه مایحتاج، بله به هم سن و سالای خودم
مجتبی نجفی
۱۳۹۸/۶/۲۹
کتاب قشنگیه. قبلا خوندمش. عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)