دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 27


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 27 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 27

نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 27 منتشر شد. بررسی رویکرد معنا درمانی به عنوان روش مشاوره توانبخشی گروهی و تأثیر و نقش آب در حادثه کربلا، از جمله عناوینی هستند که در این شماره از مجله می‌خوانید.

یکی از مهم‌ترین قطب‌های بافندگی در ایران را می‌توان استان مرکزی و به طور خاص منطقه سلطان آباد قدیم یا اراک امروزی نامید. مکتب قالی بافی اراک، منظومه‌ای وسیع است که در هر منطقه از آن روستاهای زیادی وجود دارد که در بافندگی و تولید قالی‌های متنوع از منظر فن شناختی (شیوه بافت) و زیباشناختی (طرح و نقش، رنگ بندی و ابعاد)، قصه‌ای مجزا دارد. از منظر پژوهش و در بعد معرفی، قالی بافی اراک با داشتن پیشینه‌ای غنی در تولید و صادرات قالی، مورد غفلت واقع شده است.

در این نشریه سعی بر آن است تا ضمن معرفی مکتب قالی بافی اراک، سه کانون بافندگی از این مکتب یعنی ساروق (کانون قالی‌های افسانه‌ای و صحاب برند جهانی)، مشک آباد و محل معرفی و نمونه‌های برجسته‌ای از طرح‌ها و نقشه‌های این مناطق که رواج و معروفیت بیشتری دارد، معرفی، بررسی و تحلیل شود.

 ۶۶ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 2538-6298 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

پژوهشی در طرح و نقش قالی ساروق، مُشک‌آباد و مَحَل
مردم‌نگاری مراسم عزاداری در منطقه نافچ
مطالعۀ نمود مفاهیم زیبایی‌شناسی حکمت اشراق سهروردی در آلبوم موسیقی دستان به آهنگسازی پرویز مشکاتیان
بررسی رویکرد معنادرمانی به عنوان روش مشاوره توانبخشی گروهی
جلوه‌های پایداری در آثار داستانی محمّد مسعود
تأثیر و نقش آب در حادثه کربلا

راهنمای دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 27

برای دانلود نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 27 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود  نشریه علمی - تخصصی پژوهش در هنر و علوم انسانی - شماره 27