دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی

  • از: محمودرضا ولی خانی
  • ناشر: انتشارات راین
  • ۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی

کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی ترجمه‌ی محمودرضا ولی خانی، حاوی مترادف‌های آلمانی و معانی فارسی است که برای یادگیری سریع‌تر، دقیق‌تر و بهتر شما ارائه شده.

این واژه‌نامه مخصوصا برای زبان‌‌آموزان شاغل یا دانشجو که با کمبود وقت مواجهند، این امکان را فراهم می‌کند که سریع‌تر و مطمئن‌تر به یادگیری واژگان بپردازند. آیا بهتر نیست صدها ساعت جستجوی خسته کننده لغات در فرهنگ‌نامه‌ها صرف حفظ و به کارگیری لغات شود؟ آیا لازم نیست شما منبعی مطمئن جهت دوره لغات کتاب همراه با مثال‌های کاربردی در دست داشته باشید؟

دانستن معنی صحیح لغات و اصطلاحات به زبان‌آموزان در "به‌کارگیری" آن‌ها اطمینان می‌بخشد. با در دست داشتن این واژه‌ نامه، زبان آموز مطمئن‌تر صحبت می‌کند و می‌نویسد.

 ۸۹ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9731-50-3 

چاپ ۱۳۹۶: ۳۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰۰ ت - 8.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی

برای دانلود کتاب واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  واژه نامه آلمانی - فارسی B1 + SICHER با مترادف آلمانی
مهرنوش لاله زاری
۱۳۹۸/۶/۱۸
با سلام و تشکر. با مطالعه کتاب‌های ترجمه شده استاد ولی خانی نگرانی و پراکندگی معنی کلمات زبان آلمانی و تلف شدن وقتم از بین رفت و کمک بزرگی به درک کامل متن‌ها شد.
vahide Razi
۱۳۹۹/۴/۱۳
خیلی عالیه ممنونم از شما
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)