دانلود کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم

کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم رمانی تخیلی برای نوجوانان به قلم یو وو است که داستان قاتلی تحت تعقیب را روایت می‌کند.

جلد اول کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد در این بخش به پایان رسید:

«کایسر که دید همه موافق وارد شدن هستند. تفنگش را بالا آورد و با تمام قدرت شلیک کرد. حفره بزرگی در ورودی ایجاد کرد که از آن بادی سردی خارج شد. کاخ سال‌ها رها شده بود و حالا منتظر مهمانانش بود. اما همه آن‌ها مثل اینکه چیزی را فراموش کرده بودند.
«دوتا دردسرساز به همراه دختری که سومین آن‌ها است.»
قابلیت دردسرسازی هر سه نفر از حد معمول بیشتر بود.»

لیولا به طور تصادفی در یک جهان موازی قرار گرفته است و سازمانی تروریستی در جستجویش هستند. او در این جهان بی‌نظیر تلاش می‌کند که مانند یک فرد عادی باشد؛ اما پس از پشت سر گذراندن یک سری رویداد، به طور ناگهانی متوجه می‌شود که داشتن یک زندگی عادی سخت‌تر از قاتل بودن است!

آدمکش حرفه‌ای (Kill no more) اثر یو وو (Yu Wo) نویسنده‌ی چینی و جلد دوم از مجموعه‌ی 13 جلدی و دنباله‌دار آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد، است.

در بخشی از کتاب آدم‌کشی که دیگر نمی‌خواست بکشد می‌خوانیم:

ذهن لیولا با هوشمندانه‌ترین تصمیمش درخشید. اما... نگاهی به سپر دفاعی انداخت. اگر او فرار کند، چه بلایی سر کایسر و دیگران می‌آید؟

اما چرا باید به آن سه نفر اهمیت بدهد؟ فقط مدت کوتاهی بیش از یک هفته بود که آن‌ها را ملاقات کرده بود. در حالی که لیولا سر جایش ایستاده بود و حملات وحشیانه میلو را دفع می‌کرد، غریزه‌اش از او می‌خواست که فرار کند. یک آساسین هیچ وقت با حریفی قوی‌تر از خودش نمی‌جنگد و مخصوصاً در شرایطی که به ضررش باشد، حمله نمی‌کند. لیولا بر اساس غرایزش می‌خواست فرار کند. اما پاهایش محکم به زمین چسبیده بودند. با خودش فکر کرد که قبلاً اجازه داده آنیسه بمیرد و هنوز هم نمی‌تواند آن ماجرا را فراموش کند. اگر اجازه بدهد کایسر و بقیه در اینجا بمیرند، شاید دیگر هیچ وقت نتواند با کس دیگری حرف بزند.

«طوفان اژدها!» گرچه میلو نمی‌فهمید که لیولا دارد با چی کلنجار می‌رود و چرا حواسش پرت شده است. اما نمی‌خواست این فرصت را از دست بدهد. وقتی چنگال‌های اژدها در مقابل سینه لیولا قرار گرفت، میلو بدون درنگ از طوفان اژدها استفاده کرد.

وقتی لیولا تشخیص داد چه اتفاقی دارد میفتد، خیلی دیر شده بود. بدنش از زمین بلند شد و به چندین دیوار برخورد کرد تا اینکه توسط یک ستون بزرگ متوقف شد.

نیازی به بررسی زخم‌هاش نبود تا متوجه بشود که جراحات داخلیش از متوسط به شدید تبدیل شدند. اما بدون اینکه زمانی برای بهبودی داشته باشد، لیولا از روی غریزه، نقره شکسته را بالا آورد تا جلوی میلو را که داشت پرواز می‌کرد و به دنبالش می‌آمد، بگیرد. با اینکار خون لیولا به جوش آمد. نبرد با دشمن به ضررش بود.

 ۱۵۵ صفحه، ۵۴۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-97870-8-1 

چاپ ۱۳۹۸: ۴۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل یک: خرابه‌های تاریخی عجیب
فصل دو: روز گردنبند صلیبی
فصل سه: نور و تاریکی
فصل چهار: ماسک نقرهای عوضی
فصل پنج: عصبانیت لیولا
فصل شش: کارآموز لانسلوت
فصل هفت: قوی‌ترین خوابگاه دانش‌آموزی تاریخ
فصل هشت: تصمیمات سخت

راهنمای دانلود کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم

برای دانلود کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم

نظرات کتاب آدمکشی که دیگر نمی‌خواست بکشد - آدمکش حرفه‌ای جلد دوم

Parisa .A
۱۳۹۹/۲/۲۸
من بدم میان این داستان ادامه دارد.... . . اه کاش بقیتشو میزاشتین مارو هم حرص نمیدادین. کتاب بد نیست هر کی میبینه پیاممو پاسخ بده. ولی کلا کتاب خوبیه. ۱ستاره نمیدم برای این که این داستان ادامه دارد.... . . .
کاربر kh
۱۳۹۸/۶/۴
کاش همه جلدهاشو میگذاشتید. ادامه دارد.. خیلی اذیت میکنه آدم رو
Mahdi Hozouri
۱۳۹۸/۹/۴
جلدهای دیگه‌اش (نسخه الکترونیکی) رو چجوری میشه بدست آورد
مشاهد همه نظرات (۱۰)