دانلود کتاب آرامش درون: 50 عادت مثبت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آرامش درون: 50 عادت مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آرامش درون: 50 عادت مثبت

کتاب آرامش درون: 50 عادت مثبت به قلم مایکل چپمن، به شما کمک می‌کند تا از پس افکار نامطلوبتان برآمده و فرصت‌های پیاپی و چشمگیری برای رسیدن به اهدافتان فراهم کنید.

برای موفق شدن باید احساسات‌تان را مدیریت کنید. اغلب شما برای رسیدن به این نقطه تلاش می‌کنید. داشتن یک سری عادات پایدار و استوار به شما اطمینان می‌دهد که برای بهبود شیوه زندگی‌تان آنچه را که نیاز دارید به دست آورید. تغییرات و اقدامات مطلوب نیازمند پایه و بنیان محکم است و این نکته اهمیت بسزایی در شیوه زندگی مقتدرانه و مطمئن شما دارد.

خواندن کتاب آرامش درون (50Positive Habits Transform Your Life) بدان معنا است که شما جدا علاقه‌مند به آگاهی یافتن از قدرت رفتارهای مثبت و روش‌های انجام آن در زندگی‌تان هستید. بدون شک این یکی از مهم‌ترین و مؤثرترین روش‌هایی است که به واسطه آن می‌توانید شغل و حرفه، شیوه زندگی و شخصیت‌تان را برای سال‌های پیش رو تقویت کرده و توسعه دهید.

اما مثل هر چیز دیگری در زندگی، مثبت بودن نیاز به ذهنیت مناسب دارد. مایکل چپمن (Michael Chapman) در این کتاب به بررسی بیشتر این ذهنیت می‌پردازد، تا اطمینان حاصل کنید که چنین نگرشی را می‌توانید به اطرافیان‌تان القا کنید. موتور محرکه انجام تمام فعالیت‌ها و نیز دستیابی به امیال و آرزوهایتان نیروی مثبت‌اندیشی است.

این کتاب قصد دارد به بررسی این موضوع بپردازد که مثبت‌اندیشی از چه روی اهمیت دارد و چرا انسان از آن بهره می‌برد. مهم‌تر اینکه می‌خواهد به موشکافی پنج بخش مهم زندگی بپردازد که نگرش مثبت می‌تواند آن‌ها را بهبود ببخشد. می‌خواهد به شما کمک کند تا متوجه شوید چگونه می‌توانید سلامت، ذهنیت، احساسات، شیوه زندگی و بازدهی خود را بهبود داده یا متحول کنید. به وسیله این رهنمودها و باورها می‌توانید با نگرش مثبت‌تری که به جهان اطرافتان خواهید داشت به سبک زندگی خود جانی تازه ببخشید.

در این اثر به یاری انبوهی از روش‌ها و راه حل‌ها بیش از هر زمانی تغییر ذهنیت و ساختار فکری‌تان آسان‌تر می‌شود. چاره اندیشی در موارد زیر به عنوان راهکار ارائه می‌شود:

- ایده‌هایی در مورد اینکه چگونه تندرست بمانید و چگونه به سمت وضعیت جسمی و ذهنی سالم تر و بهتر شروع به حرکت کنید.
- عادات ذهنی که به شما اطمینان می‌دهد بهترین ساختار فکری ممکن و رو به رشد را داشته باشید تا بتوانید باعث بهبود و تغییر در زندگی‌تان شوید.
- راهکارهای احساسی که به شما اطمینان می‌دهد چگونه در شرایط سخت و ضروری، درست و منطقی تصمیم‌گیری کنید
- برنامه‌ها و عادات مربوط به سبک زندگی که همگی کمک می‌کنند شما تأثیر مداوم و پیوسته‌ای بر زندگی خود و جهان اطرافتان داشته باشید.
- عادات شخصی که به یاری شما می‌شتابد تا بتوانید روش زندگی، شیوه تفکر و کار کردن خود را تغییر دهید.

در بخشی از کتاب آرامش درون می‌خوانیم:

یکی از مسائل رایج و معمول این است که نمی‌دانیم جایگاه و هدف ما چیست. تبیین یک سری از اصول و ارزش‌ها به ما کمک می‌کند که تعریفی از جایگاهی که می‌خواهیم به آن برسیم داشته باشیم و مهم‌تر از آن اینکه آیا ساختار فکری ما چنین موقعیتی را برای ما مجاز می‌داند و آن را تصدیق می‌کند یا خیر.

بهترین کاری که تا به حال انجام داده‌ام این است که تغییر ساختار فکری‌ام را مورد توجه قرار دهم، می‌بایست اطمینان حاصل کنید که تصمیمات اساسی و ارزش‌هایتان بازتاب آن نقش و وظیفه‌ای است که می‌خواهید در زندگی داشته باشید.

این کار سختی است، باید زمان زیادی را صرف بررسی این موضوع کنید که اصولا شما چگونه انسانی هستید. به دقت شخصیت ایده‌آل و دلخواه خود را مورد توجه قرار داده و البته باید این نکته را هم مدنظر قرار دهید که اطرافیانتان چگونه آن شخصیت را منعکس می‌کنند.

بدون داشتن یا شناختن ارزش‌های اساسی و مهم اغلب افراد فقط روزهایشان را می‌گذرانند و هیچ‌گاه نمی‌توانند به شخصیتی که می‌خواهند دست یابند. این افراد ممکن است پیشرفت‌هایی هم بکنند اما هیچ‌گاه به آن جایی که هدف و مقصدشان بوده است نمی‌رسند. اگر تصمیمات‌تان بر اساس سازگاری آن با معیارها و اصول اخلاقی‌تان باشد از نظر ذهنی قوی‌تر شده و برای رسیدن به اهداف و رؤیاهایتان متعهدتر خواهید شد.

شما چه احساساتی دارید؟

وقتی در نهایت توانستم به تعریف درستی از احساسات حقیقی‌ام در زندگی برسم توانستم با خود واقعی‌ام احساس راحتی بیشتری کنم. مسیر، اهداف و آرزوهای من واضح‌تر و روشن‌تر شدند.

 ۱۰۱ صفحه، ۱۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-9870-75-2 

چاپ ۱۳۹۷: ۲۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

فصل اول: عادات و اهداف تندرستی
پیاده روی روزانه
پویا بودن
ورزش کردن
آرام و درجا دویدن
روابط عاشقانه
یافتن یک عادت
دور پارک کردن اتومبیل
انجام صحیح حرکات کششی
گروهی ورزش کنید
ورزش را به تفریح و سرگرمی تبدیل کنید
فصل دوم: عادات ذهنی
نگرش و توجه به نکات منفی
اندیشیدن به موفقیت
تفکر و تعمق
یادآوری لحظات و نکات مثبت
شرح و تفصیل نقاط مثبت
به چالش کشیدن تصورات
پذیرش موفقیت‌ها
مرور ناکامی‌ها
تمرینات و بازی‌های ذهنی
نیروی جاذبه
فصل سوم: عادات احساسی
مدیتیشن برای موفقیت
تنفس دیافراگمی
مدیتیشن پیاده روی
شناخت احساسات
داشتن دورنمایی از زندگی
پنج دقیقه استراحت
تغذیه در حالات شما
مهار کردن احساسات منفی
گردش در طبیعت
جهت دهی ذهنی
فصل چهارم: سبک زندگی
ارزش‌های شما چیست؟
شما چه احساساتی دارید؟
تصویرسازی
ایجاد انگیزه
به چالش کشیدن نظرات
بخشش
خودخواهی یا فداکاری؟
دست کم نگرفتن خود
کنار گذاشتن عذر و بهانه
خلق کردن، نه واکنش نشان دادن
فصل پنجم: عادات شخصی
تسهیل امور روزانه
تعیین اهداف
شروع یک پروژه
فصل ششم: عادات تغییر برانگیز و پیشرفته
تعیین بازدهی
دسته بندی کردن کارها برای موفقیت
تعیین اولویت
زودتر بیدار شدن
کار کردن در بازه زمانی بیشتر
یادگیری «نه» گفتن

راهنمای دانلود کتاب آرامش درون: 50 عادت مثبت

برای دانلود کتاب آرامش درون: 50 عادت مثبت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آرامش درون: 50 عادت مثبت
نازنین هاشمی
۱۳۹۸/۷/۲
والا یک ستاره هم زیاده براش
چی بود این دیگه...
حیف پول و انرژی و وقتی ک گذاشتم براش...
من ک اصلا پسندم نبود....
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)