دانلود کتاب آرتور رمبو، صدایی از آینده


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آرتور رمبو، صدایی از آینده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آرتور رمبو، صدایی از آینده

کتابِ "آرتور رمبو، صدایی از آینده" دومین کتابِ منتشر شده محمد فلاح نیا می باشد که زندگی نامه، تعدادی از شعر ها، نامه ها و عکس هایِ آرتور رمبو را در بر می گیرد.

آرتور رمبو شاعرِ سمبولیستِ فرانسوی در قرنِ 19 می زیست و بسیاری او را پدرِ شعرِ نو اروپا می دانند. او بهترین اشعارش را در سنینِ 19تا 25 سالگی سرود و بعد ادبیات را برایِ همیشه ترک کرد و به آفریقا رفت و در 35 سالگی  درگذشت اما علی رغم کوتاه بودن  تجربه یِ  زیستن اش، تاثیر بسیار زیادی بر هنرمندان بعد از خود بر جای گذاشت. شعرِ "زورقِ مست" و کتابِ " فصلی در جهنم" او از مهم ترین نمونه هایِ شعرِ مدرنِ اروپا محسوب می شوند.

ترجمه یِ اشعار به صورتِ آزاد می باشد که فلاح نیا آن ها را از زبانِ انگلیسی ترجمه و با نسخه هایِ فرانسوی مقایسه کرده است. کتاب از نثرِ روان و راحتی برخوردار است و خواندنِ آن به دوست دارانِ ادبیاتِ مدرنِ فرانسه توصیه می شود.

 ۸۸ صفحه، ۸۴۰ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-297846-5 

چاپ ۱۳۸۹، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
زندگی نامه آرتور رمبو
نامه ها
شعر ها
سفرها
عکس ها
منابع برای آشنایی بیش تر با زندگی و آثار آرتور رمبو

راهنمای دانلود کتاب آرتور رمبو، صدایی از آینده

برای دانلود کتاب آرتور رمبو، صدایی از آینده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آرتور رمبو، صدایی از آینده