دانلود کتاب آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی

  • از: رویا مسلمی، سمانه آخانی
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی

کتاب آشنایی با برترین رشته های مهندسی، به تالیف رویا مسلمی و سمانه آخانی، به تمامی دانش آموزان شاخه ریاضی و فنی دبیرستان و تمام علاقه‌مندان و داوطلبین کنکور ریاضی تقدیم می‌شود. آنهایی که به آینده خود اهمیت می‌دهند و دوست دارند در یک از مهم‌ترین تصمیم گیری‌های زندگی خود، بهترین انتخاب را داشته باشند. انتخابی بر پایه شناخت و آگاهی برای رسیدن به موفقیت بیشتر.

اگر دانش آموز رشته ریاضی هستید و یا در کنکور این گروه شرکت کرده‌اید مطمئنا ورود به یکی از رشته‌های مهندسی ذهن شما را مشغول کرده است. عمران یا کامپیوتر، برق یا صنایع، مواد یا پلیمر و خلاصه مرتب سعی می‌کنید که بین این همه گزینه، بهترین رشته را انتخاب کنید. خب ما کار را برای شما بسیار آسان کرده‌ایم چون هر اطلاعاتی که شما نیاز دارید به صورت یکجا و دسته بندی شده در کتاب "برترین رشته های مهندسی" در اختیار شما قرار داده ایم.

کتاب آشنایی با برترین رشته های مهندسی شما با مشخصات بهترین رشته های مهندسی در ایران، سرفصل دروس دانشگاهی آنها، رتبه لازم برای قبولی در کنکور به تفکیک نوع دانشگاه، بازار کار و آینده شغلی و درآمد هر یک از مشاغل مرتبط با رشته ها به صورت یکجا و حتی مقایسه ای پیش روی شماست.

بدون شک هر رشته، شغل و حرفه ای، جایگاه و ارزش خود را دارد و هرگاه ما نسبت به اولویت بندی آنها اقدام می کنیم و یکی را بر دیگری ترجیح می‌دهیم، حتما بر اساس معیار مشخصی این کار را کرده ایم. مثلا ممکن است رشته های تحصیلی را بر اساس طول دوره تحصیل اولویت بندی کرد و یا اینکه بر اساس تعداد ظرفیت پذیرش در کنکور و یا هر شاخص و معیار دیگر. در این صورت هر دفعه با لیست جدیدی روبرو خواهیم شد که با دیگری متفاوت است.

اما معیار اولویت بندی ما در این کتاب، بر اساس میزان تقاضای ورود به آنها از سوی دانش آموزان صورت گرفته است. به این معنا که در سال‌های اخیر، تقاضای ورود به این رشته‌ها نسبت به سایر رشته‌های تحصیلی گروه ریاضی و فنی بیشتر بوده است. تعداد تقاضا برای هر رشته به معنای اولویت آن رشته برای انتخاب شما نیست! بلکه شما باید با توجه به علاقه، استعداد، تیپ شخصیتی و شرایط خانوادگی و جغرافیایی خود بهترین رشته را انتخاب کنید.

 ۱۵۴ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۶: ۱۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

برترین رشته های مهندسی
فصل اول: نکات کلیدی انتخاب رشته
فصل دوم: مقایسه رشته های برتر
فصل سوم: مهندسی برق
فصل چهارم: مهندسی مکانیک
فصل پنجم: مهندسی عمران
فصل ششم: مهندسی کامپیوتر
فصل هفتم: مهندسی شیمی
فصل هشتم: مهندسی صنایع
فصل نهم: مهندسی معماری
فصل دهم: مهندسی مواد و متالورژی
فصل یازدهم: مهندسی نفت
فصل دوازدهم: مهندسی هوافضا

راهنمای دانلود کتاب آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی

برای دانلود کتاب آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی

نظرات کتاب آشنایی با برترین رشته‌های مهندسی

امیررضا بغدادی
۱۴۰۰/۱/۱۸
کتاب متوسطیه متون کتاب کپی شده از سایت‌های مختلفه که قبلاً مطالعه کرده بودم میخواستم مطلب جدیدی یاد بگیرم که دیدم همونه
حتی اطلاعات آماریشم ماله ساله ۲۰۱۰ و سال ۱۳۹۵ هستش و این اطلاعات قدیمی از کیفیت کتاب کم میکنه
مهرداد متوسلیان
۱۳۹۷/۴/۲۰
سلام من امسال کنکور دادم داشتم برای انتخاب رشته اطلاعات جمع می‌کردم
این کتاب رو پیدا کردم اطلاعات کاملی در مورد رشته‌های ریاضی به خصوص
بازارکار و درآمد داشت ممنون از شما خیلی بدردم خورد
فریبا اشرفی
۱۳۹۶/۸/۲۳
دقیق و بییار کاربردی و مفید بود
مشاهد همه نظرات (۵)