دانلود کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی

  • از: مهدی رسولی، رامین رضایی
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید نسخه الکترونیکنسخه نمونه رایگان
 ۱۹۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-7908-4 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۸۰۰۰ تومان قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ تومان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی

کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی، به تالیف مهدی رسولی و رامین رضایی، اطلاعات شما را درباره رشته‌های پرطرفدار تجربی و مشاغل مرتبط با آن‌ها افزایش می‌دهد و به شما کمک می‌کند تا با آگاهی بیشتر به موضوع انتخاب رشته بیندیشید. با خواندن این کتاب، 13 رشته برتر گروه علوم تجربی را به خوبی می‌شناسید، می‌توانید آنها را با هم مقایسه کنید و ویژگی‌های مهم تحصیلی و شغلی آنها را برشمارید.

اگر شما دانش آموز رشته علوم تجربی هستید و تصمیم به شرکت در کنکور این گروه آزمایشی را دارید، به شما توصیه می‌کنیم این کتاب را با دقت مطالعه کنید و از مطالب آن جهت تصمیم گیری و انتخاب رشته خود استفاده کنید.

بدون شک هر رشته، حرفه و شغل، جایگاه و ارزش مخصوص به خود را دارد و هرگاه ما نسبت به اولویت بندی آن‌ها اقدام می کنیم و یکی را بر دیگری ترجیح می دهیم، حتما بر اساس معیار مشخص و از یک جنبه خاص این کار را انجام داده‌ایم. مثلا ممکن است رشته های تحصیلی را بر اساس طول دوره تحصیل اولویت‌بندی کنیم و یا اینکه بر اساس تعداد ظرفیت پذیرش در کنکور و یا هر شاخص و معیار دیگر. در این صورت هر بار با لیست جدیدی روبرو خواهیم شد که با دیگری متفاوت است.

در این کتاب معیار اولویت بندی، میزان تقاضای دانش آموزان و داوطلبان کنکور برای ورود به رشته های دانشگاهی گروه آزمایشی علوم تجربی است. به این معنا که هر رشته‌ای که تعداد تقاضا برای ورود به آن در سال‌های اخیر بیشتر بوده، در اولویت رتبه‌بندی این کتاب قرار گرفته است.

کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی به گونه ای نوشته شده است که اگر شما صرفا به دنبال مطلب خاصی از آن باشید، می توانید آن را از بخش فهرست مطالب پیدا کرده، مستقیما به آن بخش مراجعه کنید و مستقل از سایر بخش‌های کتاب، از اطلاعات بخش مورد نظرتان استفاده کنید.

محتوای فصول مختلف کتاب به شرح زیر است:

در فصل اول با عنوان نکات طلایی انتخاب رشته با مهمترین نکاتی که برای یک انتخاب رشته صحیح نیاز دارید آشنا می‌شوید. نکاتی که شاید تا به حال بعضی از آن‌ها را کسی به شما نگفته باشد.

در فصل دوم با عنوان مقایسه رشتههای دانشگاهی، رشته های مختلف را با هم مرور کرده و آن‌ها را از جنبه های مختلف با هم مقایسه خواهیم کرد. رشته های تحصیلی و دوره های آموزشی را از نظر ظرفیت پذیرش دانشجو، تعداد واحدهای درسی، رتبه مورد نیاز برای قبولی در کنکور و همچنین بازار کار و درآمد بررسی و مقایسه می کنیم.

و اما در فصول سوم به بعد با ویژگی‌های مختلف رشتههای تحصیلی برتر در گروه علوم تجربی آشنا خواهید شد و اطلاعاتی بدست خواهید آورد که می تواند تأثیر بسیار مثبتی در تصمیم گیری و انتخاب رشته و شغل آینده شما داشته باشد.

فهرست مطالب

چرا مطالعه این کتاب برای شما ضروری است
برترین رشته های علوم تجربی
فصل اول: نکات کلیدی انتخاب رشته
فصل دوم: مقایسه رشته های تحصیلی
فصل سوم: آشنایی با رشته پزشکی
فصل چهارم: آشنایی با رشته دندان پزشکی
فصل پنجم: آشنایی با رشته داروسازی
فصل ششم: آشنایی با رشته فیزیوتراپی
فصل هفتم: آشنایی با رشته علوم آزمایشگاهی
فصل هشتم: آشنایی با رشته دامپزشکی
فصل نهم: آشنایی با رشته علوم تغذیه
فصل دهم: آشنایی با رشته پرستاری
فصل یازده: آشنایی با رشته رادیولوژی
فصل دوازدهم: آشنایی با رشته بینایی سنجی
فصل سیزدهم: آشنایی با رشته شنوایی شناسی
فصل چهاردهم: آشنایی با رشته هوشبری
فصل پانزدهم: آشنایی با رشته اتاق عمل
سخن پایانی
فهرست منابع
فهرست منابع آنلاین

راهنمای دانلود کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی

برای دانلود کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب آشنایی با 3+10 رشته برتر دانشگاهی گروه علوم تجربی
مجید قیامی
۱۳۹۶/۸/۷
کتاب متوسط رو به پایینیه شاید اطلاعات توی این کتاب رو راحت بشه از اینترنت در اورد من از این کتاب زیاددراضی نیستم
محمد نوری
۱۳۹۶/۷/۲۲
سلام خیلی کتاب خوب و مفیدی بود. من بین چند رشته تجربی مونده بودم کدوم بهتره. خیلی بهم کمک کرد.
mehdi ghoreishi
۱۳۹۶/۷/۲۰
جالبه بنظرم با خوندنش نود در صد از انتخاب اینده شغلیتون مطمعن میشید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)