دانلود کتاب آموزش جامع عکاسی به زبان ساده - جلد 1

  • از: سید میثم موسوی
  • ۲۲۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع عکاسی به زبان ساده - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع عکاسی به زبان ساده - جلد 1 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش جامع عکاسی به زبان ساده - جلد 1

عکاسی در لغت به معنای فن عکاسی و عکسبرداری است و همچنین به عمل و شغل عکاس نیز گفته می‌شود. این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمهٔ یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است. بنابراین، فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است. عکاسی یعنی ثبت و ایجاد یک تصویر؛ که در دو مرحله انجام می‌شود: نخست، بدست‌آوردن تصویر به وسیلهٔ دوربین و ثبت آن روی نگاتیو (فیلم) یا گیرنده تصویر الکترونیکی و دوم، ظاهر کردن تصویر مخفی حاصل از دوربین عکاسی و پایدارکردن آن. در این فرآیند، دریافت و ثبت نور بر روی یک سطح حساس به نور، مانند نگاتیو یا گیرنده تصویر، باعث می‌شود...

این کتاب در نسخه آی او اس ممکن است قابلیت اجرا را نداشته باشد. لطفا درصورت بروز مشکل از نسخه‌های دیگر مانند ویندوز و اندروید استفاده کنید.

 ۸۷ صفحه، ۸ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

دوربین عکاسی
صفحه حساس
نورسنجی
لنز
واضح سازی
فلش
فیلترها

راهنمای دانلود کتاب آموزش جامع عکاسی به زبان ساده - جلد 1

برای دانلود کتاب آموزش جامع عکاسی به زبان ساده - جلد 1 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش جامع عکاسی به زبان ساده - جلد 1
محمد خاندانه
۱۳۹۶/۱۱/۳
خوب بود
ساره عباسی
۱۳۹۶/۸/۳
عالی بود
امیرحسین حسین زاده
۱۳۹۶/۷/۲
عالی! اگر یک دوربین هم کنار دستتون باشه و تمام نکات رو همون موقع بعد از مطالعه به صورت عملی انجام بدید به ارزش بالای این کتاب پی میبرید.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹۳)