دانلود کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016

  • از: علی هندی ورکانه
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016

علی هندی ورکانه در کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016 به آموزش این نرم‌افزار ویرایشگر پرداخته و به طور کامل تمامی سربرگ‌ها و جزئیات نرم‌افزار ورد را به صورت گام‌به‌گام و تصویری توضیح داده است.

Microsoft Word یکی از بهترین نرم‌افزارهای تایپ و ادیت متن است. این کتاب مناسب کسانی است که برای ویرایش متون پایان‌نامه ارشد یا دکترا از نرم‌افزار ورد استفاده می‌کنند و نیز کارمندان، دانش‌آموزان و دانشجویانی که می‌خواهند با این نرم‌افزار از مقدماتی تا پیشرفته آشنا شوند.

افراد بسیاری هستند که از طریق طریق نرم‌افزار word مطالب خود را می‌نویسند اما شناخت کافی و آشنایی کاملی با آن ندارند. این افراد معمولا فایل‌های خود را بدون در نظر گرفتن اصول و امکانات موجود در word می‌نویسند و هر جا هم به مشکلی برمی‌خورند با راه‌های غیراصولی و اشتباه سعی می‌کنند مشکل را برطرف کنند تا فقط خروجی را دریافت نمایند.

کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم افزار Word 2016 بدون استفاده از هیچ مرجع دیگری به صورت کامل مشکلات مخاطبین را شناسایی کرده و به حل آن‌ها می‌پردازد.

 ۱۸۸ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت
ویژه امروز: ۲۴۵۰ ت (۳۰%) - 1.04€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
گام اول
توانایی شناخت واژه پرداز Word
گام دوم
منوی File
گام سوم
منوی Home
گام چهارم
منوی Insert
گام پنجم
منوی Design
گام ششم
منوی Layout
گام هفتم
منوی References
گام هشتم
منوی Mailings
گام نهم
منوی Review
گام دهم
منوی View
گام یازدهم
میانبر (Shortcut) ‌های برنامۀ ورد

راهنمای دانلود کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016

برای دانلود کتاب آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش جامع و کاربردی نرم‌افزار Word 2016
مینا لاکانی
۱۳۹۸/۹/۱۴
توی کارم خیلی به دردم خورد ممنون عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)