دانلود کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید

  • از: سو اسمیت، محمود خاوریان
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید

کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید نوشتۀ سو اسمیت، در قالب سه فصل، روش ایجاد اپلیکیشن نقاشی برای اندروید را به شما به صورت قدم به قدم و کاملاً تصویری آموزش می‌دهد.

در این کتاب یک اپلیکیشن نقاشی را برای اندروید با استفاده از تعامل لمس کردن صفحه ایجاد می‌کنیم. کاربر قادر به انتخاب از یک مجموعه رنگ بوده و می‌تواند اندازه قلم مو و پاک کن را انتخاب کند. همچنین می‌تواند یک ترسیم جدید ایجاد کرده یا نقاشی فعلی خود را در گالری دستگاه ذخیره کند.

در فصل اول کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید، رابط کاربری اپلیکیشن را طراحی می‌کنیم تا منویی از گزینه‌های ایجاد سند جدید، انتخاب اندازه قلم مو، انتخاب اندازه پاک کن و ذخیره نقاشی نمایش داده شود. قسمت بیشتر فضای اپلیکیشن شامل بوم نقاشی است که با رنگ سفید مشخص می‌شود. در پایین بوم نیز پالتی از 12 رنگ مختلف برای انتخاب توسط کاربر به عنوان رنگ قلم مو در نظر گرفته شده و طراحی می‌شود.

در فصل دوم، تعاملات کاربر یعنی لمس کردن صفحه و کشیدن انگشت روی آن را تشخیص داده و کدنویسی می‌کنیم. در ادامه، انتخاب کردن دکمه‌های انتخاب رنگ توسط کاربر را مدیریت می‌کنیم تا با انتخاب هرکدام از آن‌ها، رنگ قلم مو تنظیم شود.

در فصل سوم، اعمال ضروری اپلیکیشن شامل ایجاد سند جدید، ذخیره نقاشی، انتخاب اندازه قلم مو و اندازه پاک کن انجام شده و این اعمال مربوط به منوی بالای اپلیکیشن را کدنویسی می‌کنیم.

اگر قبلاً تجربه کار با اندروید استودیو و ایجاد اپلیکیشن با این محیط را نداشته‌اید، در صورتی که با مبانی برنامه‌نویسی آشنا باشید، کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید اثر سو اسمیت (Sue Smith)، می‌تواند برای شروع کار مفید باشد، به این دلیل که تمامی مراحل کار دارای تصویر بوده و به صورت ساده و قدم به قدم توضیح داده شده‌اند.

 ۱۱۱ صفحه، ۵ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: طراحی رابط کاربری
ایجاد یک پروژه اندرویدی
ایجاد یک کلاس View سفارشی
طراحی Layout اکتیویتی
فصل دوم: تعامل لمس کردن صفحه
آماده سازی برای ترسیم
ترسیم کردن
انتخاب کردن رنگ‌ها
فصل سوم: اعمال ضروری اپلیکیشن
انتخاب اندازه‌های قلم مو
پاک کردن
ترسیمات جدید
ذخیره کردن ترسیمات

راهنمای دانلود کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید

برای دانلود کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید

نظرات کتاب آموزش ساخت اپلیکیشن نقاشی در اندروید

Nazanin Akhavan Mashoof
۱۳۹۸/۸/۳۰
اونقدری که از فصل اول خوندم، مفاهیم و اصطلاحات رو توضیح نداده. فرض کتاب بر اینه که اندروید رو بلدی انگار
محسن محرمی
۱۳۹۷/۴/۱۵
این کتاب عالی بود لطفا مثل همین کتاب به طور جداجدا اموزش‌های کاربردی مثل همین اموزش رو قرار بدید
ناهید آقایی
۱۳۹۸/۱۱/۲
بسیار عالی و کاربردی و مفید مرسی واقعا خیلی به دردم خورد
مشاهد همه نظرات (۶)