دانلود کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور

  • از: محمود قاسمی
  • ناشر: انتشارات نظری
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور

کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور نوشته‌ی محمود قاسمی، با توجه به تغییر نظام آموزشی و رویکرد گرایش به ترجمه به ‌جای قواعد، مجموعه‌ای کامل با روشی جدید و فرمول‌وار است که بدون توضیحات اضافی، به تفهیم مطالب کاربردی عربی می‌پردازد.

کتاب حاضر بعد از دو سال تلاش مداوم و تحقیق با توجه به نیاز دانش‌آموزان تدوین شد تا روند یادگیری و موفقیت آن‌ها در پاسخگویی به سؤالات فن ترجمه عربی آسان شود. این کتاب مجموعه‌ای کامل همراه با تیپ‌بندی سؤالات در هر بخش است؛ به‌ طوری‌ که دانش‌آموز یا دانشجو تمامی فنون ترجمه را به ‌صورت خیلی کاربردی و مفهومی یاد می‌گیرد و سؤالات شناسنامه‌دار آن را با توجه به آخرین تغییرات کنکور و کتاب‌های درسی حل کرده و مطالب را در ذهن خود تثبیت می‌کند.

از ویژگی‌های بارز کتاب «آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور» می‌توان به آموزش بر اساس تیپ‌های کنکور اشاره کرد. همچنین هر مبحث دارای اهداف، طرح درس و درخت دانش است و درسنامه‌ها به صورت کادربندی شده، خلاصه و فرمول‌دار با پوشش کلی نکات مهم کنکور بدون توضیحات اضافی و نامربوط هستند.

کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

مطالعه‌ی این کتاب به دانش‌آموزان و همینطور افرادی که درصدد تقویت زبان عربی خود هستند، توصیه می‌شود.

در بخشی از کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور می‌خوانیم:

ساختار امر غائب و متکلم: اصل امر برای مخاطب است اما اگر بخواهیم از غائب و متکلم نیز امر درست کنیم و به کسی که غایب است و یا خو ما که متکلم شد تیم امر و دستور بدهیم از این ساختار جانبی استفاده می‌کنیم. اضافه کردن (ل) به فعل مضارع و مجزوم کردن آن. این لام همان لام امر یا جازمه است روش مجزوم کردن فعل: ساکن کردن آخر فعل در صیغه‌های مفرد یا حذف نون در صیغه‌های دارای نون به جز جمع مؤنت روش ترجمه الام امر: در ترجمه این لام از (باید) استفاده می‌کنیم که غالبا در ابتدای جمله می‌آید. مانند: یکتبون: لیکتبوا باید بنویسید.

 ۱۱۳ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-622-209-119-4 

چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۷۹۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

پیشگفتار
ویژگی‌های کتاب
زمان افعال
ترجمه ضمایر موجود در جمله
ترجمه اسم‌های مفرد ، مثنی و جمع
ترجمه معرفه و نکره
ترجمه فعل‌های لازم و متعدی و معلوم و مجهول
ترجمه اسماء شرط و جمله‌های شرطی
ترجمه ترکیبی و صفی و اضافی
ترجمه اسم تفضیل
ترجمه مفعول مطلق
ترجمه حال (مفرد و جمله)
ترجمه تمییز
ترجمه روان اسلوب استثناء مفرغ
ترجمه حروف مشبه بالفعل
تعریب
تعریب (همه – هر - هیچ)

راهنمای دانلود کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور

برای دانلود کتاب آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش ساده و کاربردی زبان عربی ویژه داوطلبان کنکور