دانلود کتاب آموزش عکاسی پیشرفته - جلد 2

  • از: سید میثم موسوی
  • ۸۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش عکاسی پیشرفته - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب آموزش عکاسی پیشرفته - جلد 2 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش عکاسی پیشرفته - جلد 2

عکاسی در لغت به معنای فن عکاسی و عکسبرداری است و همچنین به عمل و شغل عکاس نیز گفته می‌شود. این هنر در اکثر زبان‌های جهان فتوگرافی خوانده می‌شود که ترکیبی از دو کلمهٔ یونانی فتو به معنی نور و گرافی به معنی ثبت یا نگارش است. بنابراین، فتوگرافی به معنای نقش کردن با نور است. عکاسی یعنی ثبت و ایجاد یک تصویر؛ که در دو مرحله انجام می‌شود: نخست، بدست‌آوردن تصویر به وسیلهٔ دوربین و ثبت آن روی نگاتیو (فیلم) یا گیرنده تصویر الکترونیکی و دوم، ظاهر کردن تصویر مخفی حاصل از دوربین عکاسی و پایدارکردن آن. در این فرآیند، دریافت و ثبت نور بر روی یک سطح حساس به نور، مانند نگاتیو یا گیرنده تصویر، باعث می‌شود...

این کتاب در نسخه آی او اس ممکن است قابلیت اجرا را نداشته باشد. لطفا درصورت بروز مشکل از نسخه‌های دیگر مانند ویندوز و اندروید استفاده کنید.

 ۵۰ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

معایب و مزایای عکاسی دیجیتال

سنسورها

کارکرد و نظافت سنسور ها

لنز دیجیتال و منظره یاب

پیکسل و رزولوشن

عمق رنگ

دامنه دینامیکی

برخی از خطاها و کاستی های عمده در تصویر دیجیتال

راهنمای دانلود کتاب آموزش عکاسی پیشرفته - جلد 2

برای دانلود کتاب آموزش عکاسی پیشرفته - جلد 2 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش عکاسی پیشرفته - جلد 2
سیروان محمدی
۱۳۹۷/۹/۱۴
خیلی عالیه
مهدیه مهدوی
۱۳۹۶/۶/۱۳
راسش من تازه میخوام بدم عکاسی خیلی هم علاقه دارم ولی نمیدونم دقیقا چه کتاب‌هایی رو بخونم خیلی خوبه که شما اونا رو به اشتراک گذاشتن ولی اگه میشه کمکم کنین و بهم بگین چه کتاب‌هایی بخونم ممنونم
MohammadSadegh Rostami
۱۳۹۹/۵/۲۴
با تشکر
مناسب برای علاقه مندان عکاسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۲)