دانلود کتاب آموزش مصور CN3

  • از: محمدرضا سرفراز
  • ۱۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب آموزش مصور CN3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مصور CN3 و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب آموزش مصور CN3

دوست عزیز، ممکن است که شما تا به حال روشهای مختلفی را برای کسب درآمد از اینترنت استفاده کرده باشید. ممکن است از برخی از آنها پولی به دست آورده باشید و یا اینکه اصلا درآمدی به دست نیاورده باشید… مهم نیست که شما تا به حال چه روش و یا روشهایی را امتحان کرده اید… با استفاده از سی ان 3 ، شما می توانید خودتان رییس خودتان باشید و با کمی تلاش و انجام آموزش های مربوطه؛ که همگی به زبان فارسی می باشد به کسب درآمد از اینرنت بپردازید.

حتما شما هم جز آن دسته از افراد هستید که با خود میگویید آیا می شود از این اینترنت به عنوان منبع کسب درآمد هم نگاه کرد من به شما میگم بله میشود خوبم میشود. کارهای اینترنتی یکی از پر درآمدترین کارهای موجود در بازار کار هست که شما با یکی از انواع  آن در این کتاب آشنا میشوید. ولی این رو هم بدونید شما نمیتونید یک شبه راه صد ساله رو بروید یعنی چی؟ یعنی برای این کار شما نیاز به وقت دارید و باید صبر پیشه کنید که من مطمئن هستم شما جز افراد صبور هستید.

 ۳۹ صفحه، ۷۷۸ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
چاپ ۱۳۹۲، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب آموزش مصور CN3

برای دانلود کتاب آموزش مصور CN3 و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  آموزش مصور CN3
benyamin omidi
۱۳۹۵/۵/۸
راه اصلی همینه که شما رفتی نه توضیحات کتاب !!!!!!!
benyamin omidi
۱۳۹۵/۵/۸
.فقط میتونم بگم افسوس و بس ؛؛؛؛؛؛؛
رضا کمالی
۱۳۹۵/۲/۱۳
بد نبود ولی قسمت آخر کتاب کامل نیست ایمیل مارکتینگ فایل ایمیلها پاک شده
rezasarfaraz sarfaraz
۱۳۹۵/۳/۳
دوست عزیز به دلیل غیرفعال شدن بعضی ایمیل ها و اسپم حدود ۹۰ درصد ایمیل ها توسط گوگل و یاهو لینک حذف شد شما سعی به جاش از تلگرام مارکتینگ یا اینستاگرام مارکتینگ استفاده کنید
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)