دانلود کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید

عکس جلد کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید
قیمت:
۹۵۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید

کتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید به قلم علی شهزادی و مریم رشمه کریم، ابتدا به طور خلاصه برنامه‌نویسی جاوا را بررسی کرده و سپس به آموزش جامع و گام به گام محیط برنامه‌نویسی اندروید می‌پردازد.

زبان‌های برنامه‌نویسی بر پایه‌ی‌ منطق، الگوریتم و ریاضیات هستند و به شما می‌آموزند که جهت رفع مشکلات بزرگ، نیاز است آن‌ها را به بخش‌های کوچکتری تقسیم‌بندی کنید تا آسان‌تر حل شوند. امروزه، زبان برنامه‌نویسی اندروید محبوبیت بسیاری در میان برنامه‌نویسی‌های مختلف پیدا کرده است و به یکی از پرطرفدارترین سیستم ‌عامل‌های جهان تبدیل شده.

اندروید به معنای انسان شبه ربات است و نام سیستم عامل گوگل می‌باشد که از سال 2008 برای دستگاه‌های تلفن همراه و تبلت عرضه شد. این سیستم عامل به دلیل متن‌باز بودن و همچنین مشخصه‌های انعطاف‌پذیری که دارد، در انواع گوناگونی از سیستم‌های هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با روی کار آمدن گوشی‌های هوشمند بخصوص گوشی‌هایی با سیستم عامل اندروید در ایران، شرایط و بستر مناسبی برای برنامه‌نویسان اندروید فراهم شده است.

از محیط‌های برنامه‌نویسی گوناگونِ اندروید، دو محیط اکلیپس و اندروید استودیو در میان برنامه‌نویسان دارای محبوبیت بیشتری هستند که نویسندگان در این کتاب، محیط اندروید استودیو را مورد بررسی قرار داده و در اختیار شما قرار می‌دهند.

در فصل‌های بعدی کتاب اجزای برنامه کاربردی اندروید و همچنین چگونگی ایجاد برنامه‌های گوناگون با طراحی‌های خاص، شرح داده شده است. در نهایت علی شهزادی و مریم رشمه کریم به معرفی پایگاه اطلاعات و خصوصیات و ویژگی‌های آن می‌پردازند و برنامه‌های کاربردی در بلوتوث را به تفسیر بیان می‌کنند.

فهرست مطالب

مقدمه
فصل اول: مقدماتی از جاوا
فصل دوم: معرفی اندروید و نصب اندروید استودیو
فصل سوم: اجزای برنامه کاربردی اندروید
فصل چهارم: اینتنت‌ها در اندروید
فصل پنجم: طراحی رابط کاربری
فصل ششم: آداپتر
فصل هفتم: طراحی رابط کاربری با VIEW
فصل هشتم: پیام‌رسانی
فصل نهم: پایگاه ذخیره اطلاعات
فصل دهم: بلوتوث
منابع

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات گیوا
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۹۱
زبانفارسی
شابک978-600-451-443-9
قیمت نسخه الکترونیک
۹۵۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب الکترونیک
موضوع کتابکتاب‌های آموزش برنامه نویسی